Vita Cura 5 Phase Firming Facial Zabieg na twarz cla cery dojrzałej i zniszczonej

Autor: Koniecznie przeczytaj
Drukuj artykuł


Zabieg Ujędrniający 5 faz firmy Rep'chage to nadzieja dla skóry dojrzałej, nawet bardzo zniszczonej, bez ingerencji chirurga i bez żadnych przykrych efektów ubocznych. To zabieg, który okazał się przełomem w dziedzinie kosmetologii, a świat naukowców, kosmetologów i lekarzy jest zaskoczony jego efektywnością.

Ta przełomowa metoda opiera się na biomimetycznym przekaźniku peptydowym, ulokowanym na specjalnym, naturalnym fragmencie kolagenu, który stymuluje komórki do tworzenia połączeń pomiędzy naskórkiem a skórą właściwą.

Wyciąg z czerwonej kończyny zapewnia hormonalne doładowanie, by skóra wyglądała młodziej. Roślina ta, bogata w fitohormony (niesterydowe izoflawony), działa na pozbawioną estrogenu skórę podobnie jak terapia hormonalna, zwiększając syntezę białek nawet o 99%.

Jednak o wyjątkowości zabiegu stanowi zawartość biopolimeru - opatentowana technologia Rep'chage. Wykorzystuje ona białko pochodzące z migdałów do osiągnięcia efektu napięcia poprzez stworzenie trójwymiarowej sieci w skórze. Dzięki swojej strukturze, podobnej do lipidów występujących w skórze, biopolimer napina i wygładza. Skóra wygląda jędrniej, a więc młodziej.

Zabieg wykonany jednorazowo, np. przed ważnym wyjściem, powoduje utworzenie niewiarygodnie mocnej i silnej siatki napinającej. Efekt taki utrzymuje się co najmniej przez 24 godziny. Natomiast seria 5-6 zabiegów daje fantastyczny, głęboki i długotrwały efekt naciągnięcia i "wyprasowania" skóry, jak po liftingu inwazyjnym.

W roku 2009 Vita Cura 5 Phase Firming Facial firmy Repechage uznana została przez ekspertów z branży kosmetycznej za najlepszy zabieg Anti-aging. W trakcie jubileuszowego XX Międzynarodowego Kongresu LNE&SPA w Krakowie VC5 Repechage otrzymała nagrodę Eksperta Urody 2009.

Więcej informacji można uzyskać na stronie www.akkona.com

VC5 Vita Cura 5 Phase Firming Facial (5 zabiegów w zestawie)

Zestaw zawiera:
5 szt. VC - Triple Action Cleansing Cream
5 szt. VC - Etap 1 Enzymatic Micropeel
5 szt. VC - Etap 2 Cell Renewal Serum
5 szt. VC - Etap 3 Triple Firming Cream
5 szt. VC - Etap 4 Firming Mask Powder
5 szt. VC - Etap 4 Firming Tea Blend B
5 szt. VC - Etap 5 Opti Lift Serum
1 szt. Algo Mist
1 szt. Podkładki Eye Rescue (14 nasączonych płatków)
5 szt. Czepki na głowę
1 szt. Szpatułka
1 szt. Pędzel
5 szt. Chusteczki do rąk antybakteryjne


Lidia Sarfati "Królowa Alg"

Pierwsza wprowadziła algi jako podstawowy składnik zabiegów i kosmetyków na rynek amerykański. Obecnie produkty Repechage oferowane są w ponad 20 krajach Azji, Europy, Dalekiego Wschodu, Ameryki Środkowej i Afryki Południowej, a koncepcja prowadzenia Spa de Beaute wykorzystywana jest w salonach
na całym świecie. Najbardziej utytułowane jej zabiegi to 4-Layer Facial Czterowarstwowy Odmładzający Zabieg na Twarz, nazwanym przez angielską edycję Cosmopolitan "najlepszym zabiegiem na twarz ostatniego wieku" a przez Harpers and Queen "najlepszym z najlepszych" oraz Peppermint Sea Twist', "najlepszy zabieg pielęgnacyjny na ciało, jakiego kiedykolwiek spróbowałam" - napisała o miętowym twisterze amerykańska edycja Mademoiselle. Zabieg został nagrodzony również platynową statuetką Abbies Award Winner, jako najlepszy produkt oferowany w salonach.


Dlaczego algi morskie?

Wodorosty, tak jak i woda morska, są podobne w budowie do ludzkiego osocza. W 1897 r. francuski doktor Rene Quinton udowodnił, że ludzkie białe krwinki są w stanie przeżyć w wodzie morskiej. Nie byłoby to możliwe w przypadku innych substancji. Właśnie dlatego algi morskie są idealnym medium, przenoszącym wszelkie dostępne substancje odżywcze z morza do naszej skóry.

Woda morska i jej niezwykłe właściwości zostały opisane w 1750 r. przez Anglika Richarda Russela. Napisał on "picie wody morskiej i kąpanie się w niej oraz spożywanie pokarmów pochodzenia morskiego jest konieczne". Inny uczony Jules Verne o dobroczynnych właściwościach wody morskiej mówił tak: "wszystko, czego potrzebujemy daje nam morze".

A l g i, to koncentracja wody morskiej, specyficzna gałąź roślinnej terapii i to najbogatszej, pochodzącej z morza a nie z ziemi. 1 litr alg zawiera tę samą ilość skoncentrowanych elementów odżywczych, co 10.000 litrów wody morskiej. To czyni je idealnym składnikiem, używanym do leczenia oraz zapobiegania wielu różnym problemom.

Czysta energia z alg dzięki CRYOBROYAGE

Repechage stosuje wyjątkową, opatentowaną metodę przetwarzania alg, w wyniku, której pozyskiwana jest niezwykle odżywcza dla skóry surowica, podwajająca ilość płynu międzykomórkowego potrafiącego gromadzić elementy nawilżające. Metoda ta polega na zamrażaniu alg w temp. minus 50 stop.C a nie wypalaniu w temp. plus 450 stop.C (jak to czyni większość innych firm), krusząc je na elementy wielkości 100 mikronów.

Następnie elementy te, w procesie zwanym l a m i n a c j ą (uwarstwieniem) zamieniane są na cząsteczki wielkości od 6 do 10 mikronów. Kolejno, powoli, w temperaturze pokojowej odbywa się h o m o g e n i z a c j a (ujednolicenie). Po tym etapie algi oczyszczane są przez u l t r a f i l t r a c j ę i w i r o w a n i e w super sterylnych warunkach.

Końcowym produktem jest bogaty w witaminy, minerały, elementy śladowe i aminokwasy koncentrat, który może być użyty do produkcji kosmetyków.


.............................................................................

Repechage to francuski zwrot, oznaczający jeszcze jedną szansę lub ostatni ratunek. Różnorodność produktów marki Repechage i metody ich stosowania łączą w sobie działanie zdrowotne oraz upiększające - tak skuteczne, że można je nazwać "drugą szansą". Często klienci gabinetów REPECHAGE określają efekty odbytych zabiegów jako "ponowne narodziny". Głównym składnikiem większości linii kosmetycznych Repechage są najwyższej jakości świeże algi (które są koncentratem wody morskiej bogatej w witaminy, sole mineralne, aminokwasy, elementy śladowe i fitohormony), pozyskiwane z głębin, głównie z mórz Bretanii. Zabiegi i produkty istniejącej od ponad 29 lat firmy Repechage są stale modyfikowane, przy wykorzystaniu najnowszych osiągnięć nauki dla uzyskania najlepszych i długo utrzymujących się rezultatów.