Najlepszy prezent dla mężczyzny

Autor: Koniecznie przeczytaj
Drukuj artykuł

Lubisz zdrową, naturalną żywność? Przerażają cię konserwanty, ulepszacze, barwniki i inne substancje zawarte w pożywieniu? A co z Twoim ulubionym piwem?

Czy zastanawiałeś się kiedyś co jest zawartością butelki i jaki proces produkcji przeszedł ten napój? Czy piwo, które lubisz nie zostało wyprodukowane metodą HGB (High Gravity Brewning)? Teraz dzięki urządzeniu The Beer Machine możesz uwarzyć swoje ulubione piwo w warunkach domowych. Zachowując naturalność procesu fermentacji i filtracji. Tylko dzięki naturalnym składnikom, uzyskasz 100% naturalne, zdrowe piwo - bez rozcieńczania brzeczki, konserwantów, pasteryzacji, barwników, słodzików i innych substancji czy technologii, dzięki którym piwo "z półki" smakuje tak "doskonale".

Wystarczy poświęcić kilkanaście minut na przygotowanie urządzenia i odczekać kilka dni aż proces warzenia samoczynnie się zakończy. A jeżeli lubisz piwo nasączone większą ilością dwutlenku węgla oraz z dużą ilością pianki też mamy na to rozwiązanie. Wystarczy włożyć nabój CO2 do dozownika wcisnąć przycisk i gotowe! Mamy też przygotowane kilkanaście rodzajów mieszanek piwnych z różnych zakątków Świata. W USA już kilkunastu lat "Maszyna do piwa" to najlepszy Prezent dla mężczyzny!