Seksowna z brzuszkiem?

Autor: Koniecznie przeczytaj
Drukuj artykuł

Brafitterki Li PARIE dbają o dobre samopoczucie i kobiecość każdej Pani. Także tych, które z uwagi na szybko zmieniającą się sylwetkę, bardzo często tracą poczucie własnej wartości i z pokorą godzą się z faktem, iż po ciąży ich piersi nie są już tak krągłe i jędrne. A przecież biust po ciąży wcale nie musi wyglądać gorzej, a odpowiednia pielęgnacja i dobrze dobrana bielizna mogą wygrać nierówną walkę z grawitacją i szybko zmieniającym się rozmiarem. Li PARIE prezentuje najnowsze kolekcje bielizny ciążowej.

Jolanta Lewicka z Li PARIE, profesjonalna brafitterka z ponad pięnastolenim doświadczeniem mówi: "Kobieta w trakcie ciąży powinna nawet 2-3 razy zmienić rozmiar swojego stanika. Wszystko po to, aby przez całą ciążę był on idealnym wsparciem dla ich piersi. Ciąża i karmienie to najtrudniejszy moment dla piersi, gdyż wykonują one najcięższą pracę. Niestety bardzo często kobiety błędnie zakładają, iż to tylko dziewięć miesięcy, więc na tak krótki okres nie warto inwestować w dobrą bieliznę. W rezultacie noszą staniki o zbyt ciasnych miseczkach i za luźnym obwodzie, bo nie nadążają za rosnącym rozmiarem. A to jest głównym powodem deformacji piersi w okresie ciąży i karmienia. W tym czasie powinny szczególnie zadbać o właściwą bieliznę. W tym czasie powinny szczególnie zadbać o właściwą bieliznę."

Dobieramy taki model biustonosza, który idealnie stabilizuje i wspiera biust, łagodzi skutki nadwrażliwości, ale także dba o ich prawidłowy kształt, przeciwdziałając nadmiernemu rozciąganiu skóry i rozluźnianiu tkanki łącznej. W czasie karmienia powinien być pomocny w utrzymaniu pokarmu.

Zatem jak dobrze dobrać bieliznę w trakcie ciąży? Najprostszym sposobem jest skorzystanie z porady braftterki, która po dokonaniu odpowiednich pomiarów dopasuje zarówno obwód stanika, jak i wielkość i kształt jego miseczki. Biustonosz powinien mieć stabilną i mocno trzymającą konstrukcję, aby zabezpieczyć biust przed nadmiernymi kołysaniem, a tym samym rozciąganiem skóry. Miseczka musi w całości zamykać pierś, aby w pełni chronić ją przed odkształceniami. J.Lewicka mówi: "Wrażliwe w tym okresie piersi, powinny być niemalże otulane i stabilnie trzymane przez biustonosz. Co ważne z punktu widzenia estetyki i dobrego samopoczucia przyszłej lub świeżoupieczonej mamy, nie jesteśmy skazane na bawełniane "namioty". A wręcz przeciwnie, najmodniejsza bielizna ciążowa jest bajecznie kolorowa, piękna i niezwykle zmysłowa."

Li PARIE w swoich salonach proponuje bieliznę dla kobiet w ciąży i karmiących z kolekcji najlepszych w tym zakresie specjalistów na świecie. Przykładem jest chociażby kolekcja CAKE LINGERIE, stworzona przez kobietę, która w trakcie ciąży nie mogła kupić bielizny skutecznie wspierającej, a jednocześnie pięknej i seksownej.

Dlatego bielizna CAKE ma wszystko czego potrzebują kobiety w ciąży - prawidłowo zbudowane i dobrze wyprofilowane miseczki, obwód z wieloma możliwościami jego zwiększania, zapięcia do karmienia, miękkie, delikatne i atestowane materiały oraz cudowne wzory, w których każda kobieta, pomimo większego rozmiaru, będzie czuła się kobieco i seksowanie. Nic więc dziwnego, iż bieliznę tą pokochały gwiazdy m.in.piękna modelka Heidi Klum. A najnowsza kolekcja CAKE wiosna-lato to niemalże hołd złożony kobiecie w ciąży. W całości dostępna jest już w salonach Li PARIE.


Salony Li PARIE: ul. Chmielna 15 oraz Zote Tarasy I p.
www.bieliznaliparie.pl