Centrum WellDerm już w Warszawie

Autor: Koniecznie przeczytaj
Drukuj artykuł
Stolica zyskała nowy piękny adres. W Warszawie działalność rozpoczęło Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm. Gabinet stawia na wiedzę i wieloletnie doświadczenie swoich lekarzy dermatologów, nowoczesne technologie, autorskie zabiegi i indywidualne podejście do pacjenta.

Warszawska siedziba Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm mieści się przy ul. Pięknej 44. Pierwszy gabinet znany pod tym szyldem powstał ponad 4 lata temu we Wrocławiu z inicjatywy dr Agnieszki Bliżanowskiej - dermatologa, eksperta medycyny estetycznej, pasjonatki nowoczesnych technik odmładzania.

Warszawski gabinet WellDerm to kolejne miejsce na urodowej mapie Polski, w którym pod opieką doświadczonych specjalistów dermatologów można kompleksowo zadbać o zdrowie skóry.

- W Centrum WellDerm hołdujemy zasadzie, że tylko zdrowa skóra może być naprawdę piękna - mówi dr Agnieszka Bliżanowska. - Dlatego wszyscy w WellDerm jesteśmy dermatologami. Jako specjaliści potrafimy skutecznie diagnozować złożone potrzeby skóry w różnym wieku i proponować naszym pacjentom kompleksowe, indywidulane rozwiązania - dodaje.

Centrum WellDerm oferuje szeroką gamę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii oraz współczesnej kosmetologii. Jest znane ze swoich zabiegów autorskich, m.in. zabiegu zwalczającego stres oksydacyjny skóry, odmładzającej terapii skojarzonej z użyciem mesorollera, techniki modelowania kształtu nosa kwasem hialuronowym czy Mezobotoxu. Lekarze z WellDerm zalecają też autorskie plany poprawy wyglądu, takie jak choćby odmłodzenia i rewitalizacji skóry wokół oczu czy wysmuklające sylwetkę.

Holistyczną filozofię podejścia do pacjenta i autorskie metody poprawy wyglądu wspomaga też nowoczesny sprzęt. Centrum WellDerm wykorzystuje zaawansowane technologicznie urządzenia, często pionierskie w skali kraju. Dysponuje m.in. Exilisem - maszyną do modelowania kształtu ciała, a od stycznia także amerykańskim laserem frakcyjnym Lux1540 firmy Palomar, uznanym za jeden z najlepszych na świecie. Urządzenie skutecznie likwiduje blizny i rozstępy, chociaż wykorzystywane jest też w zabiegach odmładzania i likwidacji przebarwień.

Podczas uroczystości otwarcia gabinetu WellDerm w Warszawie zaprezentowano unikatowy raport "Polka i medycyna estetyczna" zrealizowany przez pracownię TNS OBOP w dniach 13-16 stycznia na zlecenie Centrum WellDerm i partnera wydarzenia, firmy Croma.


...........................................................................

Dr Agnieszka Bliżanowska - zyskała specjalizację z dermatologii na Akademii Medycznej we Wrocławiu. Problemami dermatologii estetycznej zajmuje się od ponad 10 lat. Członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, współautorka wielu publikacji z zakresu dermatologii. Specjalizuje się w zawansowanych technikach odmładzania skóry, nowoczesnej terapii trądziku i leczeniu łysienia. Finalistka konkursu Sukces pisany szminką. Bizneswoman Roku 2008. Założycielka Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm we Wrocławiu i Warszawie.