Żel z diabelskim pazurem

Autor: Beata Florek
Drukuj artykuł

ŻEL Z DIABELSKIM PAZUREM to preparat, który łagodzi bóle reumatyczne, a także rozluźnia sztywne i zmęczone mięśnie. Działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Stosowanie Żelu z diabelskim pazurem zmniejsza opuchliznę oraz bóle w stanach zapalnych stawów i ścięgien. Dzięki unikatowej recepturze preparat przynosi natychmiastową ulgę. Produkt dostępny jest w aptekach i sklepach zielarskich.

ŻEL Z DIABELSKIM PAZUREM szybko i skutecznie usuwa bóle mięśni i stawów. Działa odświeżająco i kojąco. Stopniowo znieczula obolałe miejsca. Idealny przy bólach reumatycznych. Poprawia krążenie, hamuje procesy zapalne. Idealny na reumatyczne zapalenie stawów oraz ścięgien.

W skład preparatu wchodzi mentol,kamfora oraz pełnowartościowe wyciągi z korzenia Diabelskiego pazura (Harpagophytum procumbens) oraz wyciąg eukaliptusa.

Mentol - posiada właściwości znieczulające, przeciwbólowe i zmniejszające podrażnienia. Daje wrażenie chłodu i świeżości.

Kamfora - ma działanie stymulujące ukrwienie, przeciwdziała zapaleniom. Działa również antyoksydacyjnie.

Wyciąg z korzenia Diabelskiego pazura (Harpagophytum procumbens) - ma właściwości przeciwreumatyczne, przeciwzapalne, przeciwbólowe, przeciwbakteryjne, rozkurczowe, uspokajające, oczyszczające krew.

Wyciąg z eukaliptusa - działa przeciwbakteryjnie i przeciwbólowo.

ŻEL Z DIABELSKIM PAZUREM - nie wywołuje uczuleń i podrażnień, preparat jest przebadany i bezpieczny. Żel należy wcierać delikatnie (lekko masując) w bolące miejsca.

Pojemność: 250 ml
Cena: ok. 12 zł.
Wyłączny importer: P.P.U.H. NATKO

Produkt dostępny jest w aptekach, sklepach zielarskich oraz na www.sklep.natko.pl