Island of Dreams

Autor: Koniecznie przeczytaj
Drukuj artykuł

W sezonie wiosna - lato 2011, firma Kinga zaprasza na tajemniczą wyspę marzeń - Barbados. Raj na ziemi oraz enklawa spokoju i przyjemności, oferująca cudownie piaszczyste plaże, fantastyczne krajobrazy, a także zapierające dech w piersiach skaliste wybrzeża.

Kolekcja "Island of Dreams" składa się z 25 kompletów oddających klimat egzotycznej wyspy. Wiosna i lato w wydaniu Kingi będzie z jednej strony pełne nasyconych kolorów, z drugiej zaś subtelnych, kobiecych bieli.

Barbados to przede wszystkim piękno oceanu! I właśnie morskie inspiracje można znaleźć w kolekcji "Island of Dreams". Od turkusowego Heaven, poprzez morskie Seagrass, aż po inspirowany falami na gorącej plaży Seal. Głęboki granat pełnego morza oddaje Orchid, natomiast miłośniczki zimnych kolorów pokochają komplet Cold.

"Island of Dreams" oferuje również 2 koszulki - kremową Soft oraz czarną Dream.

W kolekcji wykorzystane zostały różnorodne faktury, co pozwoliło na osiągnięcie efektu bogactwa, przy zachowaniu jednolitej kolorystyki. Takie rozwiązania możemy znaleźć w kompletach Breeze, Golden, Coral, czt Hot.

Miłośniczki jasnych kolorów znajdą coś dla siebie - "Island of Dreams" oferuje bogaty asortyment białych kompletów, które pokreślą delikatną, wiosenną opaleniznę. Tutaj wybór od śnieżnobiałego Lotus i Aurora, Rose i Floral po delikatnie kremowe Pearly i Beaty.

"Tworząc tę kolekcję inspirowaliśmy się wyspą Barbados. Piękno, delikatność i harmonia, a zarazem dzikość natury stanowią inspiracje najnowszej wiosenno - letniej kolekcji firmy Kinga. Bielizna w tym sezonie rozgrzewa najskrytsze marzenia i pozwala poczuć niezapomniany aromat tropikalnej wyspy. Chcieliśmy, żeby była egzotyczna, a przy tym bardzo kobieca. Letnie kolekcje powinny być lekkie, kolorowe i seksowne - jak egzotyczne wakacje na Barbadosie" - mówi Kinga Lesisz, właścicielka firmy Kinga Lingerie de Femme.

..........................................................................

Kinga to polski producent bielizny, działający na rynku od 1994 roku. W swoich projektach łączy wygodę, wysoką jakość oraz design, tworząc jedne z najpiękniejszych kolekcji bielizny w Polsce. Firma może pochwalić się m.in. tytułem przedsiębiorstwa Fair Play 2009, który utrzymuje od roku 2006. Posiada Złoty Laur Klienta 2009 w kategorii polscy producenci bielizny, oraz nagrodę Gazela Biznesu. Wszystkie kolekcje Kingi tworzone są z myślą o eleganckich, lubiących luksus kobietach. Firma ma w swojej ofercie wyjątkową linię Sophie Verney, przygotowaną specjalnie dla kobiet z dużym biustem.