Propolisowe ukojenie

Autor: Beata Florek
Drukuj artykuł

Cukierki MANUKA z czystym Nowozelandzkim Propolisem, miodem Manuka, witaminą C i olejkiem cytrynowym wykazują silne właściwości przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i regenerujące. Bioaktywne substancje zawarte w cukierkach hamują rozwój bakterii i wirusów chorobotwórczych w gardle i jamie ustnej. Cukierki działają miejscowo znieczulająco i antybakteryjnie. Odświeżają i odkażają jamę ustną i gardło. Cukierki MANUKA powstały w oparciu o naturalne składniki, które podczas ssania uwalniają substancje aktywne i skutecznie oddziałują na błony śluzowe jamy ustnej i gardła. Wyróżniają się ciekawym, miodowo-propolisowym smakiem.

Propolis BIO30 zawarty w cukierkach pochodzi z Nowej Zelandii, kraju o najwyższej czystości ekologicznej i dzięki temu jest szczególnie bogaty we flawonoidy. Zawartość flawonoidów w cukierkach utrzymuje się na poziomie 30mg/1gram propolisu. Flawonoidy wykazują silne działanie przeciwzapalne i przeciwbakteryjne. Uszczelniają naczynia krwionośne i zwiększają ich elastyczność.

Dodatek MIODU MANUKA podnosi właściwości lecznicze produktu. Z uwagi na dużą zawartość cukrów prostych, miód jest łatwo przyswajalny przez organizm i zwiększa jego odporność. Miód zawiera też odpowiednią dla człowieka ilość biopierwiastków oraz enzymów. Miód Manuka posiada znakomite właściwości bakteriostatyczne oraz bakteriobójcze.

Cukierki MANUKA dodatkowo wzbogacone zostały w witaminę C, która skraca czasu trwania infekcji górnych dróg oddechowych, niszczy wirusy oraz aktywizuje system immunologiczny.

CUKIERKI MANUKA Z PROPOLISEM I WITAMINĄ C przygotowane zostały w formie wygodnych, pojedynczo pakowanych pastylek do ssania, które warto przyjmować od 3 do 5 razy dziennie. Jedno opakowanie zawiera 20 cukierków i kosztuje ok. 27 zł. Produkt jest całkowicie naturalny, nie zawiera sztucznych barwników i aromatów. W okresie przeziębień cukierki MANUKA warto przyjmować profilaktycznie.

CUKIERKI MANUKA dostępne są w dobrych sklepach spożywczych, w sklepach ze zdrową żywnością oraz na stronie www.miodymanuka.pl