Algae Total Effect - totalna regeneracja algowa

Autor: Koniecznie przeczytaj
Drukuj artykuł

Skóra ciała pozbawiona właściwej pielęgnacji, na skutek zachodzących w niej procesów starzenia staje się cienka, słabo odżywiona, zmniejsza się jej jędrność i sprężystość.

Aby jak najdłużej cieszyć się pięknym, zadbanym ciałem konieczna jest jego profesjonalna pielęgnacja.

Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris zapraszają na kompleksowy zabieg regenerujący skórę ciała łączący w sobie wysoką skuteczność z uczuciem głębokiego relaksu.

Totalny Peeling

Pierwszym etapem pielęgnacji jest peeling solny, który doskonale oczyszcza skórę i przygotowuje ją do kolejnych etapów. Drobinki soli zawarte w peelingu usuwają martwy naskórek, dzięki czemu
skóra odzyskuje zdrowy koloryt, a preparaty nakładane w dalszych etapach zabiegu są lepiej przyswajalne przez skórę.

Totalna Regeneracja

Najważniejszą częścią zabiegu jest ciepły okład z maski modelująco - regenerującej z alg. W 100% naturalna maska jest doskonałym połączeniem dwóch gatunków alg w formie mikronizowanej.

Wysoka zawartość substancji aktywnych z alg brunatnych (Laminaria digitata) i ze skalinka (Lithothaminum Calcareum) wykazuje wielokierunkowe działanie. Wygładza, nawilża, ujędrnia oraz wzmacnia struktury kolagenowe i elastyczne skóry, dzięki czemu ma silne działanie regenerujące i rewitalizujące, a co za tym idzie odmładza skórę. Innowacyjne wyciągi z pereł oraz z purpurowej orchidei skutecznie hamują szkodliwe reakcje wolnorodnikowe, wzmacniają struktury skóry oraz poprawiają jej napięcie i elastyczność.

Totalny Relaks

Podczas relaksującego masażu nakładana jest kremowa, regenerująco-wygładzająca maska, która zawiera nowoczesne połączenie substancji aktywnych a jej innowacyjna formuła, dzięki starannie wyselekcjonowanym składnikom, zapewnia skuteczność jej działania. Maska wzmacnia naturalne mechanizmy obronne skóry opóźniając procesy starzenia, wywołane czynnikami zewnętrznymi, w tym stresem wolnorodnikowym. Masaż wpływa korzystnie na skórę, która staje się odżywiona i nawilżona, przywraca jej gładkość i elastyczność. Stosowany w trakcie zabiegu aromatyczny olejek przyjemnie otula zmysły i relaksuje

Efekty zabiegu*:
- nawilżenie skóry
- uzupełnienie niedoboru lipidów
- regeneracja i wygładzenie skóry
- ujędrnienie i poprawa napięcia skóry
- wyraźna poprawa stanu i kolorytu skóry
- głęboki relaks i odprężenie

*Efekty zabiegu potwierdzone badaniami invivo w Centrum Naukowo - Badawczym Dr Irena Eris

W wybranych Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris klientki mogą wykonać zabieg z wykorzystaniem kapsuły.

Zabieg polecany jednorazowo lub w kuracji 4-6 zabiegów raz w tygodniu.

Przedłużeniem i wzmocnieniem efektów zabiegu jest program przeznaczony do profesjonalnej pielęgnacji domowej Dr Irena Eris Prosystem Home Care.

Czas trwania zabiegu około 1,5h.
Cena 310 zł. (350 w opcji z kapsułą)