Nowość! Światło zaklęte w krysztale - kolekcja CRISTAL by Jaco Designe firmy BRITOP Lighting

Autor: Koniecznie przeczytaj
Drukuj artykuł

Nowość w ofercie firmy BRITOP Lighting - CRISTAL by Jaco Designe - to wyjątkowe oprawy ledowe. Wydobywający się z nich kryształowy blask nada niecodziennego charakteru zarówno przestrzeni domu, jak i pomieszczeniom użyteczności publicznej. Lampki CRISTAL są unikalną dekoracją, podkreślają styl oraz budują niecodzienny klimat we wnętrzach.

Efektowne schody w salonie, wnęka w innym kolorze, niebanalne ozdoby, rzeźby czy obrazy - każdy szczegół ma znaczenie przy aranżacji domowej przestrzeni. Odpowiednio dobrane oświetlenie buduje klimat w pomieszczeniu i wydobywa charakter tych miejsc, uwydatniając ich najważniejsze cechy - kolor i formę. Oprawy CRISTAL, zaprojektowane przez Jaco Designe, emanują kryształowym blaskiem. Stanowią wysublimowaną dekorację świetlną nowoczesnego salonu lub sypialni, a także hotelu, restauracji czy kina.

Dom w kryształowym blasku

Gra świateł, jaką można osiągnąć z pomocą opraw CRISTAL by Jaco Designe, podkreśla piękno i elegancję stylowo urządzonych wnętrz. Lampki tworzą unikalną dekorację na ścianie, dyskretnie podświetlają schody, meble i szlaki komunikacyjne. Ich delikatne światło współgra z wystawnym salonem, nowoczesną kuchnią lub reprezentacyjnym przedpokojem. Mieniąca się niczym kryształowy kamień poświata jest ekskluzywnym dopełnieniem elementów wyposażenia wnętrz.

W skład kolekcji CRISTAL firmy BRITOP Lighting wchodzą cztery modele modernistycznych opraw. Wykonane są one z najwyższej jakości materiałów - aluminium i szkła akrylowego. Lampki przystosowane są do montażu w standardowych otworach fi 60 oraz poprzez łatwe klejenie. W oprawach zastosowano energooszczędne diody LED, które gwarantują niskie zużycie energii przy nieocenionych walorach estetycznych. Każda z nich daje inny efekt świetlny za sprawą geometrycznych otworów, przez które emanuje rozproszone, krystaliczne światło.

Model CRISTAL 1, w którym strumień światła skierowany jest do dołu doskonale ozdobi ścianki działowe, witryny meblowe, a także lustra i obrazy. Może być także zastosowany jako eleganckie podświetlenie schodów z góry lub podstopni. Dodatkowe trzy poziome otwory, z których wydobywa się światło stworzą w miejscu zastosowania subtelną, kryształową poświatę.

Oprawa CRISTAL 2, o bardzo delikatnym świetle, wydobywającym się z czterech pionowych otworów to idealne rozwiązanie do wyznaczenia szlaków komunikacyjnych, np. w pokojach lub w przedpokojach. Dyskretny strumień światła doda wnętrzom wytworności. Zamontowane tuż nad podłogą zapewnią mieszkańcom bezpieczeństwo i komfort.

Finezyjne wzory opraw CRISTAL 3 i CRISTAL 4 doskonale będą wyglądały jako unikalna dekoracja ścian w salonie lub sypialni. Zamontowane obok siebie będą luksusową ozdobą i uzupełnieniem aranżacji. Oryginalny design oraz krystaliczna gra świateł uwydatni architekturę wnętrza i zwróci uwagę na podświetlone detale. Ściana lub wnęka w innym kolorze czy fakturze, oryginalna rzeźba, efektowny kwiat bądź kryształowe lustro podkreślone dynamicznym efektem świetlnym uwydatni charakter przestrzeni.

Kolekcja CRISTAL by Jaco Designe firmy BRITOP Lighting to produkty przeznaczone do nowoczesnych, urządzonych ze smakiem domów, mieszkań, a także pomieszczeń użyteczności publicznej. Minimalistyczny design i kryształowy blask wydobywający się z opraw CRISTAL sprawią, że będą one szlachetnym dopełnieniem wnętrz.

Oprawa CRISTAL 1 by Jaco Designe - cena od 88 zł brutto / sztuka
Oprawa CRISTAL 2 by Jaco Designe - cena od 88 zł brutto / sztuka
Oprawa CRISTAL 3 by Jaco Designe - cena od 88 zł brutto / sztuka
Oprawa CRISTAL 4 by Jaco Designe - cena od 88 zł brutto / sztuka

Więcej informacji na stronie www.britop.pl


.............................................................................

Britop Lighting Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej Grupy BRITOP INTERNATIONAL GMBH z siedzibą w Brilon (Nordrhein Westfalen), firmy działającej w branży oświetleniowej, zajmującej się produkcją oraz projektowaniem oświetlenia architektonicznego, dekoracyjnego, użytkowego i meblowego.

Zaprojektowane przez Jaco Designe oprawy z serii Live, Cristal i Steps wykonane są z najwyższej jakości materiałów - stali, metalu, aluminium i szkła akrylowego. Gwarantuje to trwały i estetyczny wygląd oświetlenia, pasującego zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji wnętrz


zd1 Oprawy CRISTAL nadadzą blasku nowocześnie urządzonym wnętrzom Fot. BRITOP Lighting
zd2 Oprawa CRISTAL 1 Fot. BRITOP Lighting
zd3 Oprawa CRISTAL 2 Fot. BRITOP Lighting
zd4 Oprawa CRISTAL 3 Fot. BRITOP Lighting
zd5 Oprawa CRISTAL 4 Fot. BRITOP Lighting