Nowości na pokładzie Boeinga 777 w barwach AIR FRANCE

Autor: Koniecznie przeczytaj
Drukuj artykułNowoczesny Boeing B 777-300 ER od stycznia br. obsługuje trasę z Paryża do Ho Chi Minh. Podróżujący najnowszym nabytkiem francuskich linii lotniczych, mogą skorzystać z wielu udogodnień, w tym z udoskonalonego systemu rozrywkowego.

Pasażerowie przygotowanego dla AIR FRANCE modelu Boeinga z pewnością docenią nowy wystrój w kabinach: stonowany dobór jasnych kolorów tworzy spokojną, przytulną atmosferę, podnoszącą ogólny poziom komfortu podróżnych.

We wszystkich klasach przelotu wprowadzono nowy system rozrywki pokładowej, który zapewnia około trzech tysięcy utworów muzycznych oraz 600 godzin filmów i programów telewizyjnych dostępnych na życzenie. Wykorzystując pokładowy system, można odczytywać dane z plików audio i wideo oraz edytować dokumenty, takie jak: Word, Excel lub PowerPoint, a wszystko to przy użyciu nowego, szerszego ekranu dotykowego, w formacie 16:9, o szybszym czasie reakcji. Dzięki gniazdku USB podróżni mogą pobierać darmowe programy, w tym ściągać na swoje nośniki przepisy serwowanych na pokładzie dań. Ciekawą opcją jest też udział w forum dyskusyjnym i przesyłanie informacji pomiędzy pasażerami tego samego lotu. Podczas lotu pasażerowie mogą również przystąpić do programu lojalnościowego Flying Blue, wpisując swoje dane kontaktowe za pomocą dedykowanego programu.

Nowością są pokładowe samoobsługowe bary, gdzie pasażerowie, w zależności od długości lotu, mogą korzystać z serwowanych w lodówkach napojów oraz lodów.

Air France czeka jeszcze na kolejnych 10 samolotów B777 o tej nowoczesnej specyfikacji. Do lata 2011 w użyciu będą 4 maszyny. Boeing 777-300 ER to największy na świecie dwusilnikowy samolot pasażerski.

Z Warszawy do Ho Chi Minh można się udać 5 razy w tygodniu, a cena przelotu w obie strony zaczyna się od 3800 zł.


..............................................................................

AIR FRANCE KLM jest największą europejską grupą w branży transportu lotniczego, której struktura obejmuje spółkę holdingową oraz dwie linie lotnicze, które zachowały swoją markę i tożsamość: należące do sojuszu SkyTeam linie AIR FRANCE i KLM obsługujące ogromną, globalną siatkę połączeń zbudowaną wokół lotnisk - hubów Paryż-Charles de Gaulle i Amsterdam-Schiphol. Obecnie Grupa może poszczycić się 75 milionami pasażerów rocznie, 244 obsługiwanymi portami lotniczymi i flotą 621 samolotów w eksploatacji.Więcej informacji na stronach http://corporate.airfrance.com i www.klm.com