Trend fluo w domowej odsłonie

Autor: Koniecznie przeczytaj
Drukuj artykułNiezależnie od tego, co możemy aktualnie zaobserwować za oknem, fakty są bezsprzeczne. Wiosna już jest. W oczekiwaniu na jej prawdziwe objawienie zachwyćmy się lansowanymi przez wiosenne trendy mocnymi kolorami.

Nowe kolekcje modowe tchnęły życie w wystawy sklepowe. W świeżo rozpoczętym sezonie nie uświadczymy kolorystycznej nudy. Projektanci zauroczyli się mocnymi, nasyconymi barwami. Lansują intensywne pomarańcze, fluorescencyjne zielenie, soczyste amaranty i fuksje. Marki wnętrzarskie nie pozostają bez odzewu dla trendu. Zachowawcze szarości, beże i brązy muszą ustąpić miejsca barwnemu gejzerowi.

Oranżada

Pomarańcz to kolor szczególnie faworyzowany przez stylistów tej wiosny. Kojarzy się z ciepłem, słońcem, aktywnością. Jest barwą niezwykle energetyczną, wybieraną przez amatorów aktywnego trybu życia. Pięknie komponuje się z barwami
z gamy kremów i ecru.

Landrynka

Róż jest kolorem dyskusyjnym - nie każdy lubi otaczać się jego odcieniami, choćby były najbardziej stonowane. Tymczasem wiosenne trendy lansują róże w najbardziej soczystej odsłonie - amaranty, fuksja i landrynka w wersji odblaskowej. To barwa doskonale przełamująca surowość i nadmierną powagę wnętrza. Użyta z umiarem oraz w dobrze przemyślanym zestawieniu jest wdzięczna i zabawna.

Limonka

Zieleń to kolor nadziei i żywotności. Zielenie działają uspokajająco, koją i ładują pozytywną energią. Są kojarzone z harmonią, naturą i bliskim kontaktem z nią. Wiosenne pragnienie odświeżenia domowych aranżacji chętnie czerpie inspirację z soczystych zieleni. W wersji nasyconej, a więc jako odcień trawiasty, pistacja czy limonka stanowi radosny akcent i jest istnym gejzerem świeżości.

Calvado.pl