NATURALNE PIĘKNO - krem przeciw zmarszczkom

Autor: AGNIESZKA SAŁKOWSKA
Drukuj artykuł

Laboratorium FLOSLEK wprowadza do swojego portfolio nową linię NATURALNE PIĘKNO. Receptury preparatów z tej serii bazują wyłącznie na naturalnych wyciągach roślinnych. W ich produkcji wykorzystano procesy biotechnologiczne, które gwarantują skuteczność działania kosmetyków. W nowej linii dostępne są cztery kremy przeznaczone do różnych typów skóry, w tym m.in.: KREM PRZECIW ZMARSZCZKOM - REGENERACJA z wyciągami m.in.: z dyni, nasion lucerny i algi zielenicy.

Dynia i nasiona lucerny dla skóry dojrzałej

Wyciąg z dyni przywraca komórkom zdolność do odnowy, chroni włókna kolagenu, poprawia organizację włókien elastyny i polepsza mikrokrążenie. Roślinny retinol czyli wyciąg z nasion lucerny wykazuje działanie przeciwzmarszczkowe, wygładzające i uelastyczniające. Stymuluje syntezę kolagenu i poprawia mikrorzeźbę skóry. Hydromanil to roślinny kompleks wykazujący natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie. Powyższe składniki zawarto w recepturze KREMU PRZECIW ZMARSZCZKOM REGENERACJA z linii NATURALNE PIĘKNO. Krem ten polecany jest dla skóry, która utraciła jędrność, aby ją wzmocnić, wygładzić, poprawić jej napięcie i nawilżenie. Krem wzbogacony jest też witaminą E, alantoiną, prowitaminą B5 oraz wyciągiem z algi zielenicy - Phycol EC.
Cena: 13,50 PLN (op./50 ml)

Wszystkie kremy z linii NATURALNE PIĘKNO, produkowane przez Laboratorium FLOSLEK są dostępne w aptekach, zielarniach i wybranych drogeriach na terenie całego kraju.