SLIM LIPO rozwiązaniem na pozbycie się miejscowej otyłości

Autor: Koniecznie przeczytaj
Drukuj artykuł


Walczysz z nadmiarem tkanki tłuszczowej? Wiesz jak trudno pozbyć się miejscowej otyłości za pomocą diety czy ćwicząc na siłowni nawet pod okiem osobistego trenera? Chcesz usunąć tłuszcz szybko, definitywnie i bez śladów w postaci obwisłej skóry?

Jeśli pragniesz uporać się z tym problemem i szukasz najnowocześniejszych, kompleksowych rozwiązań to skorzystaj z innowacyjnego Aspire SlimLipo firmy Palomar. To prawdziwie rewolucyjne podejście do modelowania sylwetki. Aspire SlimLipo jako jedyny łączy zalety laserowej liposukcji z głębokim efektem termoliftingu skóry 3D. Wykorzystana w nim technologia, opracowana przez niekwestionowanego, światowego lidera rozwiązań laserowych, amerykańską firmę Palomar Medical Technologies, otwiera nowy rozdział w nowoczesnej medycynie estetycznej.

Innowacyjność Aspire SlimLipo wynika z zastosowania dwóch "inteligentnych" wiązek laserowych, z których jedna z nich wykazuje najwyższe powinowactwo do tłuszczu, a druga do kolagenu zawartego w skórze. Oddziałują one od wewnątrz - wprowadzone pod skórę za pomocą specjalnej sondy zdolne są oddziaływać selektywnie na tkankę tłuszczową i podskórną. Tym samym Aspire SlimLipo to pierwsze rozwiązanie, które podczas jednej procedury zabiegowej umożliwia trwałe "rozpuszczenie" i usunięcie tkanki tłuszczowej oraz widoczne, głębokie ujędrnienie i zwiększenie napięcia skóry. Doskonale radzi sobie ze wszystkimi, nawet rozległymi skupiskami tłuszczu nagromadzonego w różnych partiach ciała. Niweluje także zniekształcenia konturów sylwetki, które powstały po przeprowadzeniu innych zabiegów chirurgicznych likwidowania tkanki tłuszczowej. Aspire SlimLipo nie powoduje przy tym naruszenia struktury krwi czy dotkliwych uszkodzeń mechanicznych tkanek.

Zabieg realizowany jest w znieczuleniu miejscowym i nie wymaga rekonwalescencji, a po jego wykonaniu można wrócić do swoich codziennych zajęć.

Efekt Aspire SlimLipo: idealna figura i doskonale ujędrniona skóra
- jednocześnie modeluje ciało i eliminuje zwiotczenia
- pomaga pozbyć się zarówno miejscowej otyłości jak i tkanki tłuszczowej na większym obszarze ciała
- przywraca sylwetce idealne kształty poprzez "rozpuszczenie" tłuszczu pozostawiając przy tym skórę napiętą, zagęszczoną i uelastycznioną dzięki obkurczeniu zawartych w niej włókien kolagenowych.

Dla kogo: zabieg przeznaczony dla każdej osoby, która chce szybko i bezpiecznie pozbyć się tkanki tłuszczowej bez efektu zwiotczenia skóry.

Koszt: 2 000 - 8 000 PLN w zależności od partii ciała i stopnia nagromadzenia tłuszczu.

Przeciwwskazania: alergia na lignocainę, choroby serca i płuc; w przypadku cukrzycy, wysokiego ciśnienia i żylaków oraz tendencji do zatorów żylnych konieczna jest wcześniejsza konsultacja z lekarzem.

Rekomendowane miejsca wykonywania zabiegów SlimLipo:
Kraków: DERMART, www.derm-art.pl, Rybnik: LIFTMED, www.liftmed.pl; Warszawa: AFRODYTA MEDI SPA, www.afrodytasalon.pl; Elite Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki www.elite.waw.pl;

Wyłączny dystrybutor: ITP Esthétique, www.itpesthetique.pl