Safari w mieście

Autor: Koniecznie przeczytaj
Drukuj artykuł
Prawdziwa dżungla już niedługo opanuje kobiece garderoby! A to wszystko za sprawą powracającego w odświeżonej wersji dobrze znanego stylu safari. Klasyczne khaki ustępują subtelnym beżom, ziemistym brązom, a równowagi całości nada zawsze modna biel.

Nife jako marka skierowana głównie do młodych kobiet biznesu, połączyła safari, biurowy dresscode oraz letnie barwy nadając powracającemu stylowi młodzieńczą świeżość.

W kolekcji Soft Line na sezon wiosna/lato 2011 znajdziemy wiele propozycji, które prezentują nowe spojrzenie na dobrze znany trend. Tegoroczna odsłona safari kusi aby zrezygnować z klasycznej szmizjerki na rzecz bardziej eleganckiej, kremowej sukienki czy też casualowej beżowej spódnicy. Na co dzień, do pracy, Nife proponuje wybrać zestaw składający się z kawowej spódnicy z delikatnie odstającymi, głębokimi kieszeniami oraz o ton ciemniejszej, pełnej gracji koszuli z wywijanym rękawem. To kwintesencja nowego safari, która w harmonii łączy wygodę, odpowiednią kolorystykę, a także istotę letniego business dresscode'u. Kolejną kobiecą wersją tego trendu jest połączenie stylowych spodni z obniżonym stanem i zwężanymi nogawkami 7/8 z satynową, minimalistyczną bluzką. Połyskująca delikatnie góra urzeka prostotą i luksusowym wyglądem, który równoważy spokojniejszy i klasyczny dół.

Ujarzmienie dżungli i nadanie jej delikatności oraz dziewczęcego uroku jeszcze nigdy nie było takie proste. Z NIFE okiełznamy safari i wprowadzimy je na "biurowe salony"!

Więcej na www.nife.pl
http://www.facebook.com/pages/NIFE-Fashion/131787493553331

................................................................................

NIFE to młoda, dynamicznie rozwijająca się polska marka odzieży. Projektanci NIFE stawiają przede wszystkim na jakość swoich produktów - hiszpańskie tkaniny w połączeniu z pasją projektowania tworzą kreacje, które powinny się znaleźć w garderobie każdej kobiety. Kolekcja NIFE dostępna na: www.nife.pl