Urlop od pracy, ale nie od pielęgnacji włosów.

Autor: MAŁGORZATA STANKIWEICZ
Drukuj artykuł

Urlop zaplanowany. Czekałaś na niego cały rok. Odliczasz już dni do wymarzonego wyjazdu, lista rzeczy, które musisz zabrać ze sobą też jest już gotowa. Jednak czy oprócz olejków do opalania, kostiumu kąpielowego i letnich rzeczy pamiętasz również o włosach. Tak, tak, lato to oprócz wypoczynku dla Ciebie, ciężki czas dla Twoich włosów, ale nie musisz się martwić ponieważ z angielskimi kosmetykami do pielęgnacji włosów Wax Pilomax urlop na pewno będzie udany.

Podczas wakacji bardzo często szkoda Ci cennych chwil na czasochłonne zabiegi kosmetyczne. Wolisz wykorzystać je na zwiedzanie, przyjemności, odpoczynek i kolekcjonowanie wspomnień. Niestety nie powinnaś zapominać w tym czasie o swoich włosach. Niech one również wrócą zadowolone i zregenerowane z urlopu, podobnie jak Ty.

Firma Pilomax ma w swojej ofercie produkty, które w zależności od rodzaju włosów, a także problemu przywrócą im energię, zregenerują, sprawią że będą lśniące i odżywione.

Głównym składnikiem wszystkich masek Wax Pilomax jest oczywiście Lawsonia Inermis potocznie zwana Henną. Jest to głownie wyciąg białkowy z tej rośliny dlatego nie barwi on włosów, a jest składnikiem, który "wbudowuje się" w ich strukturę dzięki czemu regeneruje i odżywia, pozostawiając je gładkie i zdrowe.

Czas podczas urlopu bardzo szybko płynie, nie wiadomo kiedy, a okazuje się, że trzeba już pakować walizki i wracać do domu. Dlatego zawsze chcesz wykorzystać go na tyle ile tylko się da. Proponujemy więc zabrać ze sobą na urlop odżywkę ochronną nawilżającą bez spłukiwania Henna WAX, którą wystarczy jedynie spryskać wilgotne bądź suche włosy. Odżywka nawilża włókno włosowe, poprawia podatność włosów na czesanie, zmniejsza ich skłonność do rozdwajania, a także poprawia stan uszkodzonych włosów i pogrubia je. Formuła bez spłukiwania powoduje, że włosy mają na sobie warstwę chroniącą przed słońcem, działaniem zanieczyszczonego środowiska, i suszeniem gorącym powietrzem.

Jednak sama odżywka nie wystarczy i po ulopowych szaleństwach należy przeprowadzić kompletną kurację z produktami Pilomax. Najlepsze efekty uzyskasz myjąc głowę szamponem głęboko oczyszczającym z serii Pilomax następnie nakładając maskę Wax na skórę głowy i włosy dobraną odpowiednio do Twoich potrzeb na końcu spryskując włosy odżywką ochronną nawilżającą bez spłukiwania Henna WAX.

Wyboru możesz dokonać w zależności od rodzaju włosów, ich stanu bądź koloru. Pilomax oferuje następujące produkty: Aloes Wax - nawilżająco - regenerująca maska do przetłuszczających się włosów, Henna Treatment Wax czyli regenerująca maska do bardzo zniszczonych włosów, Henna Treatment Wax regenerująca maska do włosów jasnych bardzo zniszczonych, Kamille Wax - odżywczo - regenerująca maska do włosów jasnych, Odżywka Ochronna Nawilżająca bez spłukiwania Henna WAX, Henna WAX Szampon do włosów głęboko oczyszczający oraz suplement diety Kolagra.

Jak często można usłyszeć "lepiej zapobiegać niż leczyć" Ty też pomyśl o tym, aby Twoje włosy nie straciły doskonałej kondycji i aby były lśniące, gładkie, odżywione, a przede wszystkim zadowolone podobnie jak Ty po wakacyjnych szaleństwach.

-----------------------------------------------------------------------------

Firma "Pilomax" Jolanta Bortkiewicz istnieje na polskim rynku od 1990 roku, rozwijając swoją działalność na rynku kosmetycznym. Jest bezpośrednim i jedynym w Polsce przedstawicielem angielskiego producenta kosmetyków do włosów Richards & Appleby Ltd