Bądź zawsze w formie

Autor: Katarzyna Fabijanczyk
Drukuj artykuł

Brak odpoczynku, przemęczenie i stres mogą skutecznie osłabić organizm. Takiemu samopoczuciu towarzyszy brak energii, senność a nasza wydajność zmniejsza się z godziny na godzinę. Jak sobie poradzić, gdy czujemy się tak źle i bez wątpienia mało komfortowo?

Na rynku pojawił się nowy suplement diety - Top Up Life firmy Zepter. Jest to zbilansowany koktajl, który łączy ze sobą wysoko skoncentrowaną mieszankę witamin i zdrowych składników aktywnych. Wysoka zawartość witaminy C, kompleksu witamin z grupy B (B2, B5,m B6, B12), kofeina z ekstraktu z guarany i tauryna w bardzo szybkim tempie pomagają odzyskać energię i poprawić stan naszego samopoczucia. Zawarte w nim białko, węglowodany i tłuszcze usprawniają natomiast procesy metaboliczne.

Top Up Life poprawia krążenie krwi w naczyniach krwionośnych, dostarczając składniki odżywcze do każdej jednej komórki organizmu. Jego długotrwałe i regularnie stosowany wspomaga fizyczną i intelektualną kondycję oraz poprawia ogólny stan zdrowia. Bezpieczeństwo jego stosowania gwarantują najwyższe międzynarodowe standardy jakości DIN ISO 9001, HACCP. Duża zawartość przeciwutleniających witamin i składników pochodzenia roślinnego sprawia, że Top Up Life zawiera jedynie naturalne barwniki, nie zawiera konserwantów ani hormonów.

Dzięki wysokiej koncentracji aktywnych składników o synergicznym działaniu, Top Up Life korzystnie wpływa nie tylko na nasze zdrowie, ale także urodę. Kompleks witamin z grupy B odpowiada za wspomaganie prawidłowego funkcjonowania systemu odpornościowego i nerwowego, a witamina C chroni komórki organizmu przed działaniem wolnych rodników i podobnymi uszkodzeniami.

Długotrwałe i regularnie stosowany wspomaga zarówno fizyczną, jak i intelektualną kondycję oraz poprawia ogólny stan zdrowia.

Więcej informacji: www.zepter.pl