Kamill przedstawia nowe, ulepszone 12-godzinne Balsamy do rąk i paznokci

Autor: Koniecznie przeczytaj
Drukuj artykuł


Latem nie przepadasz za kremowaniem rąk? Te preparaty są właśnie dla Ciebie! Nie pozostawiają tłustej skóry, błyskawicznie się wchłaniają i przyjemnie pachną. 

Marka Kamill, ekspert w dziedzinie pielęgnacji dłoni, przygotowała zupełnie nowe opakowania i ulepszyła formuły Balsamów do rąk i paznokci. Latem nasze dłonie potrzebują nietłustych preparatów, które lepiej się wchłaniają. Lekka konsystencja pozwala na komfortową pracę przy komputerze (dłonie nie "kleją się" i nie pozostawiają tłustych śladów na klawiaturze).

Nowe Balsamy Kamill, dzięki recepturze wzbogaconej o Panthenol głęboko nawilżają i chronią skórę przed wysuszeniem zapewniając przedłużoną, 12-godzinną pielęgnację.

Do wyboru 2 rodzaje Balsamów:

Classic - do skóry normalnej i suchej,
Sensitiv - do skóry szczególnie wrażliwej

w 2 rodzajach opakowań - tuba 75 ml (8,50 zł) lub wygodna pompka - 125 ml (12 zł).

WAŻNE!

Producent kremów Kamill, aby zapobiec ewentualnym reakcjom alergicznym, stosuje w swoich produktach specjalnie wyhodowaną odmianę rumianku, Matricaria chamomilla. Nie występuje w niej athecutolid - jedyny składnik rumianku, który może być potencjalnym alergenem.

Wszystkie kremy Kamill nie zawierają barwników - olejów mineralnych/parafiny emulgatorów zawierających PEG - tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie.