Cienie Pret-a Porter marki Ingrid

Autor: AGNIESZKA SAŁKOWSKA
Drukuj artykuł


INGRID COSMETICS wprowadza na rynek aksamitne cienie do powiek PRET-a-PORTER. W każdej paletce znajduje się kompozycja pięciu, starannie dobranych kolorów cieni oraz wygodny aplikator - ułatwiający wykonanie starannego makijażu. Cienie PRET-a-PORTER zamknięto w eleganckich kasetkach, w ofercie dostępnych jest 6 zestawów kolorystycznych.

W tegorocznym sezonie w makijażu będzie dominować kolor. Zatem wielobarwne cienie na powiekach będą jak najbardziej wskazane. Przy wykonywaniu makijażu dziennego należy jednak nakładać je z umiarem - wówczas kolor ma być tylko wesołym akcentem. Natomiast wykonując make-up wieczorowy można już dać ponieść się fantazji i zamienić powieki w szalone, barwne pawie oczka.

INGRID COSMETICS proponuje cienie PRET-a-PORTER, które oprócz atrakcyjnej barwy nadają powiekom aksamitny poblask. Doskonale pokrywają one powierzchnie powiek sprawiając, że stają się one atłasowo gładkie i zyskują interesujący wygląd. Makijaż wykonany cieniami PRET-a-PORTER jest trwały a spojrzenie nabiera magicznej kokieterii.

W ofercie dostępnych jest 6 zestawów kolorystycznych ceni PRET-a-PORTER, w każdym zestawie znajduje się 5 kolorów. W palecie nr 1 znajdziemy barwy beżowo-brązowe, w palecie nr 2 dominują szarości i błękity, paleta nr 3 składa się z kolorów kakaowo-różowych, w palecie nr 4 znajdziemy kolory pudrowo-różowe, paleta nr 5 to fiolety i turkusy a w palecie nr 6 obecne są zielenie i szarości.

Cienie do powiek PRET-a-PORTER marki INGRID COSMETICS są dostępne w drogeriach i sklepach kosmetycznych na terenie całego kraju oraz w sklepie internetowym na stronie www.vpp.pl Producentem jest firma VERONA PRODUCTS PROFESSIONAL.

Cena ok.: 15.60 PLN