Oranżada z malinami

Autor: Bądź piękna
Drukuj artykuł

Najmodniejsze zestawienie tego lata to bezsprzecznie koktajl oranżu i różu. Ten pozornie kontrowersyjny duet zadziwił swoim dopasowaniem i radosnym wdziękiem. Pomarańcz z amarantem to energia, świeżość i witalność.

Topowy mix podchwyciły miłośniczki mody przyoblekając swe wdzięki w soczyste oranże i fuksję. Zestawienie doskonale sprawdza się również w wydaniu domowym. Rozświetli każde stonowane, zachowawcze wnętrze, nadając mu jednocześnie młodzieńczej świeżości. Jest idealne na wiosnę i lato - czas kolorów, radości, beztroski.

Jeśli chcemy odpowiednio wyeksponować nasz soczysty duet kolorystyczny, uniwersalna, minimalistyczna biel jest najlepszym wyborem. Dlatego aranżując zupełnie nowe oblicze wnętrza postawmy na biel, jako bazę. Wyobraźmy sobie ascetyczne, jednolite ściany, a na ich tle intensywnie amarantowa sofa z poduszkami w różnych odcieniach oranżu - brzmi dobrze, czyż nie?

Jeśli nie planujemy wielkich zmian, a w grę wchodzą drobne aranżacje, takie jak nietuzinkowa oprawa stołu, niech rolę neutralnej bazy przyjmie śnieżnobiały obrus. Feeria intensywnych, radosnych barw oczaruje wtedy jeszcze intensywniej!

Wszystkie zawarte w artykule produkty można znaleźć w sklepie Myin.pl.