Dla zdrowia włosów, skóry i paznokci!

Autor: Beata Florek
Drukuj artykuł

Jeśli twoje włosy są słabe i wypadają, skóra traci blask, a do tego paznokcie często się łamią - jest na to rada! Nowy preparat DROMIN INTENSO firmy APIPOL-FARMA pomoże im odzyskać zdrowy i piękny wygląd. DROMIN INTENSO to znakomity preparat drożdżowy, wzbogacony kompleksem witamin i minerałów, takich jak: magnez, wapń, fosfor, cynk. DROMIN INTENSO dostarcza organizmowi wszystkie najważniejsze składniki, które stanowią podstawę wzrostu, rozwoju i regeneracji komórek. Dla zdrowia skóry, włosów i paznokci - wystarczy przyjmować tylko 1 tabletkę DROMIN INTENSO dziennie!

Nowy preparat DROMIN INTENSO firmy APIPOL-FARMA powstał na bazie naturalnych drożdży, które są niezwykle cennym źródłem witamin z grupy B, składników mineralnych i mikroelementów. Nieocenioną zaletą drożdży jest bardzo wysoka zdolność przyswajania i wykorzystania przez organizm składników mineralnych zawartych w drożdżach.

Preparat DROMIN INTENSO zapobiega wypadaniu włosów, oczyszcza i wygładza cerę. Dodatkowo wzmacnia paznokcie i zapobiega ich rozdwajaniu. Poprawia kondycję oraz wygląd skóry, włosów i paznokci. Na skutek działania preparatu DROMIN INTENSO skóra jest wyraźnie gładsza, elastyczna i lepiej odżywiona. Paznokcie stają się twardsze i nie rozdwajają się. Preparat wzmacnia strukturę włosów, powstrzymuje wypadanie włosów, zmniejsza ich łamliwość.

Dzięki wyjątkowej kompozycji wolnych aminokwasów, witamin (B1, B2, B5, B6, B12, niacyny (wit. PP), choliny i składników mineralnych (Mg, Zn, K, Ca, P), DROMIN INTENSO wspiera od wewnątrz siłę i zdrowy wygląd skóry, włosów i paznokci.

Cynk działa korzystnie w trądziku, a także w przypadku zajadów, wyprysków skórnych, egzem, osłabienia cebulek włosowych i przy wypadaniu włosów.
Magnez jest czynnikiem regenerującym komórki, przywraca równowagę układu nerwowego.

Wapń i Fosfor są pierwiastkami budulcowymi tkanki kostnej, odgrywają ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu ustroju.

DROMIN INTENSO firmy APIPOL-FARMA odpowiednio odżywia włosy, paznokcie i skórę, pomaga odzyskać im zdrowie, witalność i siłę. Wystarczy przyjmować regularnie 1 tabletkę preparatu DROMIN INTENSO dziennie, żeby przywrócić włosom, skórze i paznokciom siłę oraz zdrowy wygląd.

Nowy preparat DROMIN INTENSO dostępny jest w aptekach bez recepty. Jedno opakowanie zawiera 30 tabletek i kosztuje ok. 17,50 zł.