Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą Nouveau Lashes w Centrum ELITE

Autor: Bądź piękna
Drukuj artykuł


Już dziś możesz uatrakcyjnić swoje spojrzenie, bez konieczności codziennej aplikacji tuszu i czasochłonnego makijażu oka. Rozwiązaniem jest zabieg trwałego przedłużania i zagęszczania rzęs przy użyciu metody Nouveau Lashes w Centrum ELITE. Firma Nouveau Lashes jest liderem w dziedzinie długoterminowej stylizacji rzęs. Podczas zabiegu wykorzystywane są najlepszej jakości włoski syntetyczne oraz klej. Efekt utrzymuje się od 6 do 8 tygodni, a efekty są spektakularne. Wysoką jakość zabiegu potwierdza liczne grono klientek ELITE oraz wiele kobiet na całym świecie m. in. światowe gwiazdy jak np. Victoria Beckham.

Jak wygląda zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs firmy Nouveau Lashes?

Aplikacja rzęs wykonywana jest metodą "jeden do jednego". Stylistka przykleja do jednej rzęsy naturalnej jeden włosek syntetyczny. Rzęsy wykonane są z syntetycznego jedwabiu, dzięki czemu są sprężyste, lśniące i wyglądają bardzo naturalnie.

Jaki wpływ ma Klientka na efekt końcowy zabiegu?

W zależności od długości własnych rzęs i oczekiwanego rezultatu, rzęsy dobierane są bardzo indywidualnie. Na jedną powiekę można przykleić od 70 do 120 rzęs. Włoski mają różne długości (od 6 do 17 mm), stopień podkręcenia, grubość oraz kolor. W zależności od barwy tęczówki lub życzenia można użyć częściowo lub w całości rzęs w wybranym kolorze: czarnym, kasztanowym, fioletowym, niebieskim, złotym, czerwonym, zielonym. Okazjonalnie (śluby, bale, studniówki, itp.) rzęsy można ozdobić przyklejając kilka cyrkoni.

Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu?

Rzęsy utrzymują się około sześciu - ośmiu tygodni i wypadają zgodnie z biologicznym rytmem wzrostu naturalnych rzęs (naturalny cykl wzrostu włosków rzęs wynosi 60-90 dni). Dla utrzymania odpowiedniej długości i zagęszczenia rzęs, zaleca się zabieg uzupełnienia, co 2 - 4 tygodnie, gdyż w trakcie zabiegu nie jest się w stanie precyzyjnie określić, w jakiej fazie wzrostu jest aktualna rzęsa. Syntetyczne rzęsy przyklejane są na włoski o średniej długości, aby wykluczyć obciążenie rzęs nowo rosnących.

Czy po założeniu rzęs Nouveau Lashes można używać tuszu?

Efekt zabiegu jest tak spektakularny, że zdecydowana większość Klientek rezygnuje ze stosowania maskary. Jeżeli jednak Klientka ma potrzebę stosowania tuszu, powinien on być beztłuszczowy. Tusze przeznaczone do rzęs syntetycznych można zakupić w gabinecie, ELITE. Resztę makijażu oka wykonuje się bez zmian, tylko, do demakijażu należy stosować removery beztłuszczowe (również do zakupienia w gabinecie). Osobom korzystającym z sauny lub basenu zaleca się stosowanie utrwalacza, który przedłuży ułożenie i przyleganie syntetycznych rzęs.

Czy rzęsy firmy Nouveau Lashes osłabiają naturalne włoski?

Rzęsy Nouveau Lashes nie osłabiają w żaden sposób włosków naturalnych. Rzęsy syntetyczne można nosić długotrwale, nawet przez kilka lat. Istotny jest fakt, iż rzęsy Nouveau Lashes są wyjątkowo lekkie i nie są przytwierdzane do włosków, które są zbyt ?młode?.

Czy zabieg mogą wykonać osoby ze skłonnością do alergii i wrażliwymi oczami?

Tak. Klej, który jest stosowany w metodzie Nouveau Lashes jest hypoalergiczny. Dodatkowo należy pamiętać, że w tej metodzie klej nie ma kontaktu ze skórą. Rzęsy są przyklejane ok. 1-2 mm od skóry powiek. Zabiegowi mogą się poddać osoby noszące soczewki (na czas zabiegu soczewki należy wyjąć, bezpośrednio po skończonym zabiegu można je ponownie założyć).

Na czym polega wyjątkowość metody Nouveau Lashes?

Metoda Nouveau Lashes swoją wyjątkowość zawdzięcza wysokiej jakości rzęsom i klejowi. Rzęsy mają anatomiczny kształt, zwężają się ku końcowi i są podobnie wygięte jak rzęsy naturalne. Wykonane z syntetycznego jedwabiu, lśniące włoski są wyjątkowo lekkie i elastyczne, dzięki czemu nie obciążają rzęs i powiek. Wykorzystywany klej jest najtrwalszym preparatem dostępnym na rynku w tej kategorii. Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs wykonują fachowe stylistki posiadające ogromne doświadczenie. Gabinety ELITE jako jedne z pierwszych wprowadziły do swojej oferty zabiegi przedłużania i zagęszczania rzęs.

Ile czasu trwa zabieg?

W zależności od ilości aplikowanych rzęs pierwszy zabieg trwa ok. 1,5-2,5 h. Zabiegi uzupełniania trwają ok. 0,5-1,5 h.
Koszt pierwszej aplikacji to 799 zł.
Koszt uzupełnienia w zależności od ilości uzupełnianych rzęs to 150-250 zł..........................................................................

www.elite.waw.pl