Naturalne kosmetyki z ekstraktem z brzozy

Autor: Zyskaj piękno
Drukuj artykuł

Moda na ekologiczny styl życia zaskarbia sobie z roku na rok coraz większą rzeszę fanów. Coraz częściej interesuje nas z czego robione są produkty, a także w jakich warunkach były wytwarzane. Natura, a także skarby, którymi nas obdarza ponowie zaczynają stanowić dla nas niezwykle ważny element. Od lat, takim ważnym czynnikiem była dla producenta kosmetyków naturalnych - firmy Sylveco.

Marka ta od kilkunastu lat tworzy dla swoich klientów preparaty o dobroczynnym działaniu regenerującym, kojącym oraz nawilżającym. Firma w swojej ofercie posiada pełną gamę kosmetyków stworzonych na bazie wyłącznie naturalnych składników. Wśród nich najistotniejszym komponentem jest betulina - ekstrakt z kory białej brzozy. W ofercie firmy znajdziemy obecnie dziesięć produktów.

Pielęgnacja twarzy

Kremy do twarzy dostępne się w 3 odsłonach. Pierwszy z nich - brzozowo nagietkowy posiada bogate działanie kojące i łagodzi stany zapalne, regenerując również tkankę skórną. Kolejny, brzozowo - rokitnikowy jest doskonałym rozwiązaniem dla skóry wrażliwej i skłonnej do uczuleń. Z kolei hypoalergiczny krem brzozowy sprawdza się w codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry.

Balsam do ciała

Wszystkie kremy Sylveco zawierają wyciąg z betuliny o dobroczynnych właściwościach łagodzących i regenerujących. Składnik ten znajduje się również
w balsamie do ciała. Dzięki bazie naturalnego oleju z pestek winogron, bogatego w flawonoidy i antyutleniacze, krem znacznie opóźnia efekty starzenia się skóry, regeneruje i łagodzi podrażnienia.

Kuracje regenerujące

Kremy do rąk i stóp, których ulepszoną wersję można kupić w postaci kuracji regenerujących, to wspaniałe rozwiązanie dla wszystkich osób, których skóra w dużym stopniu narażona jest na przewlekłe wysuszenie i pękanie. Ochronne rękawiczki i skarpetki ułatwiają proces regeneracji. Dzięki wszechstronnie działającej betulinie oraz aloesowi (krem do stóp) i wyciągowi z rumianku (krem do rąk) efekty odczuwalne są już po pierwszym zastosowaniu.

Pomadki nawilżające

Sylveco w swojej ofercie posiada również dwa rodzaje ochronnych pomadek do ust, które w skuteczny sposób wygładzają i uelastyczniają usta (pomadka ochronna z betuliną) oraz znakomicie nawilżają i natłuszczają (rokitnikowa pomadka ochronna o zapachu cynamonu).

Produkty Sylveco można kupić we wszystkich dobrych aptekach oraz sklepach zielarskich. Firma, prowadzi ponad to swój własny sklep internetowy, który znajduje się na ich stronie - www.sylveco.pl.

................................
SYLVECO jest polską firmą biotechnologiczną, którą założył w 1992 r. Stanisław Piela. Firma zajmuje się identyfikacją, izolacją i oczyszczaniem interesujących substancji z surowców roślinnych.