Lokum dla singla

Autor: Zyskaj piękno
Drukuj artykuł
Nie stary kawaler, tylko singiel. Nie samotnik, raczej: człowiek wolny z wyboru. Jego mieszkanie bynajmniej nie potrzebuje kobiecej ręki, by mogło szczycić się mianem doskonale zaaranżowanego. Firankom, kaskadom paprotek
i porcelanie w stokrotki mówi: nie, dziękuję.

Nie lubimy szufladkowania i płytkich prób ujmowania rzeczywistości w ramy.

A jednak pewne zjawiska są bardzo powtarzalne i trudno oprzeć się chęci znalezienia dlań wspólnego mianownika.

Mieszkanie dla faceta? Wielka plazma na ścianie, wygodna kanapa do wylegiwania się przed ekranem, lodówka ze specjalną półką do chłodzenia piwa. Tak skonstruowana rada może w niejednym mężczyźnie wywołać na twarzy uśmiech politowania, jednakże wielu przyklaśnie z entuzjazmem.

Kim z reguły jest singiel, człowiek, który z wyboru wiedzie życie w pojedynkę i doskonale się z tym czuje? Umówmy się - może być nim każdy.

Trudno powiedzieć, czy istnieje coś takiego, jak męski design. Na pewno jest kilka wyznaczników, jakimi kierować się będą mężczyźni urządzając własną przestrzeń mieszkalną. Minimalizm form, kolorystyka wytyczona z pełnym zdecydowaniem i praktyczność sprzętów. Jeśli dodatki, koniecznie nietuzinkowe i zabawne - każdy mężczyzna, niezależnie od wieku, ma w sobie dużego chłopca, uwielbiającego gadżety.

Propozycją mebla doskonale wpisującego się w klimat azylu singla jest na pewno fotel Music Rocker (dostępny w Myin.pl). Amator gier telewizyjnych, meloman, czy wielbiciel kina akcji uzna Music Rockera za centrum swego domowego wszechświata. Ten niezwykły mebel wyposażony w głośniki i opcję podłączenia się do wybranego sprzętu zapewnia niepowtarzalne doznania w trakcie multimedialnego relaksu.

Kuchnia singla to rzecz bardzo indywidualna, gdyby jednak pokusić się o znalezienie złotego środka, warto zaproponować akcesoria proste, minimalistyczne i koniecznie - nadające się do zarówno do mycia w zmywarce, jak i podgrzania w kuchence mikrofalowej. Bardzo praktycznym i efektownym estetycznie rozwiązaniem są naczynia z melaminy w oryginalnych kształtach, jak choćby zestaw miseczek marki Vacu Vin. Każdemu mężczyźnie prowadzącemu własne gospodarstwo domowe przydadzą się również akcesoria barowe, takie jak dizajnerski zestaw kieliszków do wódki Sagaform, shaker tejże marki czy forma do lodowych mieszadełek od Silicon Zone.

Te i wiele innych mebli i akcesoriów, znajdujących zastosowanie w gospodarstwie nowoczesnego pana domu można znaleźć w sklepie internetowym Myin.pl.

Więcej na: www.myin.pl