REVLON CustomEyes Mascara

Autor: Zyskaj piękno
Drukuj artykułDzięki nowej maskarze Revlon CustomEyes przejmiesz kontrolę nad swoimi rzęsami i sprawisz, że będą wyglądały dokładnie tak jak chcesz. Revlon z dumą prezentuje najbardziej nowatorski tusz jaki do tej pory stworzył. Innowacyjna szczoteczka z regulacją włosków pozwala uzyskać dwa różne makijaże oczu (intensywny bądź delikatny).

Wystarczy przekręcić górną część szczoteczki, aby dwukolorowe rzędy włosków zmieniły swoje ustawienie zapewniając jeden z dwóch efektów makijażu: rzęsy długie i teatralnie podkreślone lub długie i perfekcyjnie rozdzielone.

Innowacyjna formuła, która tworzy na powierzchni rzęs elastyczny film, żelowe woski oraz silikony sprawiają, że tusz się nie kruszy, nie zbija w grudki i nie rozmazuje.

CECHY / KORZYŚCI / GŁÓWNE SKŁADNIKI

- Nowatorska szczoteczka z ruchomymi włoskami pozwala stworzyć dwa różne efekty makijażu: rzęsy wydłużone i teatralnie podkreślone & rzęsy wydłużone i perfekcyjnie rozdzielone
- Żelowa formuła sprawia, że tusz można nakładać warstwami nadając rzęsom wymarzoną objętość i długość
- Naturalne woski roślinne tworzą elastyczną otoczkę, która zapobiega łamaniu się rzęs
- Tusz jest wyjątkowo trwały - nie rozmazuje się i nie kruszy

APLIKACJA:
Przekręć górną część szczoteczki aby wybrać jedno z dwóch ustawień. Nałóż dwie warstwy tuszu od nasady aż po same końcówki rzęs.

KOLORY:
Blackest Black oraz Blackened Brown

CENA DETALICZNA: 58,90 zł

PREMIERA: lipiec 2011