Pojemnik na zielone

Autor: Wokół mnie
Drukuj artykuł

Świeże owoce i warzywa to postawa zaopatrzenia każdej kuchni. Ale nie tylko. To także piękna, naturalna dekoracja pomieszczenia. Dopasowane do stylistyki wnętrza pojemniki mogą stanowić nietuzinkowe urozmaicenie kuchennego blatu, lub wyspy.

Oryginalna i zabawna misa silikonowa Dropp projektu Nielsa Romera dla duńskiej marki Menu, znanej z unikalnych oraz nowoczesnych rozwiązań wyposażenia domu. Idealna do serwowania owoców oraz innych przekąsek lub dodatków do posiłków. Dynamiczny kształt misy przypominający rozpryskującą się krople oraz jej kolorystyka sprawiają, iż staje się unikalną ozdobą stołu i wnętrza. Misa dostępna jest w wielu wariantach kolorystycznych.
209zł, Calvado.pl

Nietuzinkowa misa duńskiej marki Skagerak, bazującej na naturalnych materiałach i surowcach.

Jej kształt i konstrukcja zainspirowane zostały szkieletem drewnianych łodzi. Można ją wykorzystać zarówno jako misę na owoce i pojemnik na słodycze lub jako oryginalną ozdobę stołu samą w sobie. Misa wykonana jest z drewna tekowego, które ze względu m.in. na znaczną naturalną zawartość substancji oleistych nie nasiąka wodą i jest odporne na działanie czynników chemicznych i biologicznych.
355zł, Calvado.pl

Elegancki zestaw miseczek Skagerak

Cztery głębokie ceramiczne miseczki na podstawce wykonanej z drewna tekowego w kształcie kwadratu to elegancki i oryginalny pomysł na serwowanie drobnych owoców i przekąsek.

Zestaw może posłużyć również jako miejsce do segregowania podręcznych drobiazgów w kuchni, jako estetyczny domowy mini ogródek do hodowli ziół lub roślin ozdobnych, a nawet jako oryginalna podstawka dla świec.
255zł, Calvado.pl

Oryginalna drewniana taca obrotowa z najwyższej jakości drewna bukowego.

Bardzo trwały mechanizm obrotowy zapewnia bardzo lekki obrót tacy i z pewnością będzie służył przez lata. Taca służy do podawania i eksponowania produktów żywieniowych zarówno bezpośrednio na tacy jak i na naczyniach.
339zł, Calvado.pl

Urocza drewniana tacka z kompletem ceramicznych miseczek od Skagerak.

Ażurowa tacka tekowa z 4-ema ceramicznymi miseczkami to elegancki i oryginalny pomysł na serwowanie przekąsek, na przykład niewielkich owoców, orzechów, oliwek. Poszczególne części zestawu mogą być wykorzystywane osobno.
209zł, Calvado.pl


Więcej na www.calvado.pl