Czar kryształków, czyli szykowna kolekcja lamp firmy Technolux

Autor: Wokół mnie
Drukuj artykuł
Kryształ fascynuje blaskiem, przejrzystością i elegancją. Dlatego też wyroby z niego wykonane od kieliszków, przez biżuterię, po lampy są niezwykle pożądane przez estetów. Projektanci wnętrz, którzy z pewnością do nich należą, chętnie i często korzystają z kryształowych opraw oświetleniowych w swoich projektach. Nowość w ofercie firmy Technolux to 5 eleganckich zwisów, które stanowią gustowną dekorację za sprawą wysokiej jakości kryształków akrylowych, z których zostały wykonane.

Przy zakupie opraw oświetleniowych, do wysokich, przestronnych pomieszczeń, powinniśmy wziąć pod uwagę zarówno metraż miejsca, które mają rozjaśnić, jak i styl wyposażenia. We wnętrzach o sporej powierzchni idealnie sprawdzą się lampy z kryształowej serii firmy Technolux. Długie, zwisy Milano, Portofino, Roma, Toscana i Modena zapewnią bowiem nie tylko zjawiskową dekorację, ale również solidne źródło światła, niezbędne w dużych pokojach.

Luksusowe oświetlenie

Najnowsza kolekcja firmy Technolux inspirowana jest sztuką dekoracyjną europejskich pałaców i rezydencji z przełomu XVIII i XIX wieku. W tamtych czasach lampy o podobnym fasonie zdobiły sale, w których odbywały się elitarne bale oraz spotkania towarzyskie. Mieniące się w świetle kryształy przepięknie komponowały się ze złoceniami, monumentalnymi lustrami oraz pałacowymi posadzkami. Zwisy Milano, Portofino, Roma, Toscana i Modena firmy Technolux, swym bogactwem i szykiem dorównują dekoracjom ów majestatycznych domostw. Oprawy z nowej serii sprawdzą się zwłaszcza w wysokich jadalniach, salonach, bądź gabinetach urządzonych w stylu klasycznym. Jednakże jako ekstrawaganckie, bardzo ozdobne dodatki mogą przełamać również chłód i dodać splendoru minimalistycznej aranżacji wnętrz.

Świecą przykładem

Kryształowa kolekcja firmy Technolux to połączenie solidnej klasy materiałów z nieprzeciętnym designem. Wszystkie zwisy z nowej serii wykonane zostały z wysokiej jakości stali chromowanej oraz kryształków akrylowych. Dodatkowo oprawy oświetleniowe z kryształowej serii odznaczają się ciekawym kształtem. Milano to elegancka forma stożka, którą zdobi oryginalny ornament. Portofino, o perłowym kolorze i Roma, w srebrnym odcieniu przypominają z kolei fontanny. W skład kolekcji wchodzą również dwie lampy, wzbogacone delikatnym abażurem. Charakteryzująca się białym kolorem klosza Toscana to lampa okrągła, czarnym zaś Modena to oprawa kwadratowa. Warto również wspomnieć o długości żyrandoli, kształtującej się od 100 do 110 cm, która dodatkowo wzmacnia majestatyczny charakter kolekcji.

Kryształowa kolekcja firmy Technolux stworzona została z myślą o wyrafinowanych gustach. Łączy w sobie niepowtarzalne piękno oraz ponadczasową elegancję, dorównując tym samym dekoracjom królewskich rezydencji.

Kryształkowa kolekcja firmy Technolux:

Milano I zwis firmy Technolux:
Wysokość: 110 cm
Szerokość: 36 cm
Sugerowana cena detaliczna: 182, 66 zł

Portofino I zwis firmy Technolux:
Wysokość: 110 cm
Szerokość: 32 cm
Sugerowana cena detaliczna: 94, 10 zł

Roma I zwis firmy Technolux:
Wysokość: 110 cm
Szerokość: 32 cm
Sugerowana cena detaliczna: 219, 56 zł

Toscana firmy Technolux:
Wysokość: 100 cm
Szerokość: 38 cm
Sugerowana cena detaliczna: 116, 24 zł

Modena I zwis firmy Technolux:
Wysokość: 110 cm
Szerokość: 31cm
Sugerowana cena detaliczna: 128, 23 zł

...................................................

Firma Technolux Sp.j. jest rodzinną firmą prywatną, założoną w 1994 r. Spółka produkuje dekoracyjne oprawy oświetleniowe do wnętrz mieszkalnych oraz obiektów publicznych.