Wnętrze w Rock&Rollowej odsłonie, czyli Lampa GUITAR LED firmy Technolux

Autor: Wokół mnie
Drukuj artykuł


Przy wyborze lamp do wnętrz naszych domów warto puścić wodze fantazji. Otaczając się przedmiotami ciekawymi, wzbudzającymi w nas pozytywne emocje sprawiamy bowiem, iż chętnie przebywamy w ulubionych pokojach oraz z radością zapraszamy do nich znajomych. Czerwona Lampa GUITAR LED w kształcie gitary elektrycznej, o wymiarach 90 cm długości i 30 cm wysokości, zainspiruje do ciekawych pomysłów aranżacyjnych, a przy okazji do nauki pierwszych chwytów gitarowych!

Mało kto z nas wyobraża sobie życie bez muzyki. Ulubione dźwięki towarzyszą nam często w ciągu dnia, przy nich bawimy się oraz wypoczywamy. Zamiłowanie do muzyki możemy przejawić na rozmaite sposoby, w tym również poprzez odpowiednią aranżację wnętrza. Lampa GUITAR LED firmy Technolux, w kształcie gitary elektrycznej to jeden ze sposobów wyrażenia muzycznych fascynacji. Jako ekstrawagancka ozdoba sprawdzi się w trakcie urządzania młodzieżowego pokoju oraz pomieszczeń nieco już starszych fanów Czerwonych Gitar.

Gra gitara?

Oprawa oświetleniowa GUITAR LED stanowi nowoczesne połączenie osobliwego elementu dekoracyjnego oraz praktycznego źródła światła. Jej nowatorskość przejawia się w fantazyjnym kształcie, modnej kolorystyce oraz wykorzystaniu dobrej jakości materiałów. GUITAR LED, jak na wierną imitację gitary elektrycznej przystało składa się z części charakterystycznych dla owego instrumentu muzycznego. Zawieszona na ścianie lampa zwróci więc swoją uwagę na, powycinane z barwionej na różne kolory sklejki, główkę, korpus oraz gryf z mostkiem. Do korpusu gitary przymocowano trzy reflektorki wykonane z tworzyw sztucznych i stali, przystosowane do żarówek R50 o mocy 40 W. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na srebrzyste struny, w których wykorzystano technologię LED, czyli light emitting diode. Jest to innowacyjne rozwiązanie, charakteryzujące się energooszczędnością oraz długą żywotnością a także ciekawym efektem świetlnym.

Czerwień - kolor życia

Odpowiednia kolorystyka ścian oraz elementów wchodzących w skład wyposażenia domu odgrywa bardzo ważną rolę we współczesnej aranżacji pomieszczeń. Projektanci nie boją się zestawiać kontrastowych barw, mając na uwadze projekty nieszablonowe i zapierające dech w piersiach. Kolorem szczególnie cenionym wśród dekoratorów wnętrz jest czerwień, a najbardziej ta krwista i nasycona, symbolizująca energię, namiętność, radość oraz odwagę. Idealnie współgra ona z bielą, czernią oraz wszelkimi odcieniami szarości. Dlatego też lampa GUITAR firmy Technolux może stanowić ciekawy element dekoracyjny podkreślający zarówno wystrój jak i temperament mieszkańców. Zawieszona na ścianie pośród plakatów i zdjęć gwiazd rock?a w pokoju nastolatka będzie świadczyć o muzycznych zainteresowaniach naszej pociechy. W nowoczesnym salonie, przedpokoju czy gabinecie zaakcentuje z kolei pomysłowość oraz młodzieńczy wigor dorosłych.

Oprawy oświetleniowe o oryginalnym wyglądzie mogą nadać niepowtarzalny klimat pomieszczeniu oraz podkreślić osobowość domowników. Czerwona gitara o srebrzyście świecących strunach, wykonanych w technologii LED, stanowi fikuśny i funkcjonalny dodatek, który przypadnie do gustu nie tylko pasjonatom gitarowych brzmień!

.........................................................

Firma Technolux Sp.j. jest rodzinną firmą prywatną, założoną w 1994 r. Spółka produkuje dekoracyjne oprawy oświetleniowe do wnętrz mieszkalnych oraz obiektów publicznych.