HERBATKA NA TRAWIENIE

Autor: Beata Florek
Drukuj artykuł


HERBATKA UŁATWIAJĄCA TRAWIENIE firmy ELANDA to doskonała kompozycja ziół, polecana pomocniczo w dolegliwościach trawiennych. Zioła wchodzące w skład herbatki (owoc kminku, owoc kopru włoskiego, liść mięty pieprzowej, koszyczek rumianku) pomagają w zaburzeniach pracy przewodu pokarmowego, regulują pracę układu trawiennego. Herbatka szybko przynosi ulgę w niestrawności, pomaga w szybkim ustępowaniu tych przykrych dolegliwości.
Z roku na rok rośnie liczba osób, skarżących się na niestrawność i inne dolegliwości trawienne. Jest to efekt zarówno nieodpowiedniej diety (zbyt obfite posiłki, bogate w tłuszcz, który spowalnia i zaburza procesy trawienne), nieregularnego spożywania posiłków, jak i życia w stresie, w pospiechu, nadmiernego spożywania alkoholu, palenia papierosów, zaburzenia flory bakteryjnej jelit. Przyczynami niestrawności mogą być również poważniejsze problemy, jak zapalenie jelit, przełyku i żołądka.
Do najczęściej spotykanych objawów niestrawności należą: wzdęcia, ból brzucha, zgaga, mdłości, wymioty, biegunka, zaparcia, dolegliwości żołądkowe.
SKŁADNIKI AKTYWNE HERBATKI UŁATWIAJĄCEJ TRAWIENIE:
OWOC KMINKU ? działa pomocniczo w zaburzeniach pracy przewodu pokarmowego, związanych z nieprawidłowym trawieniem.
OWOC KOPRU WŁOSKIEGO wspomaga trawienie, zalecany jest do stosowania przy zaburzeniach trawienia, zawiera olejki eteryczne.
LIŚĆ MIĘTY PIEPRZOWEJ stosowany jest wspomagająco w zaburzeniach trawienia, pomocniczo w stanach nieżytowych przewodu pokarmowego.
KOSZYCZEK RUMIANKU reguluje zaburzenia pracy żołądka i jelit.
Zaleca się pić napar z herbatki UŁATWIAJĄCEJ TRAWIENIE 2-3 razy dziennie. Herbatka przygotowana została w saszetkach do jednorazowego zaparzenia. Herbatka firmy Elanda dostępna jest w aptekach i sklepach zielarskich.