Wosk dla zniszczonych wlosów

Autor: Beata Florek
Drukuj artykuł

Jeśli Twoje włosy są suche i trudne do ułożenia, zniszczone intensywnymi zabiegami fryzjerskimi, suszeniem, prostowaniem lub trwałą ondulacją, to koniecznie wypróbuj nowy, głęboko odżywiający wosk do włosów - Henna Treatment Wax z serii Beauty Formulas. Ten znakomity wosk do włosów zawiera naturalny ekstrakt ze zmielonych liści Henny, który ułatwia czynnym składnikom wnikanie do wnętrza włosa i jego cebulki. Stosowany regularnie pomoże odżywić skórę głowy i wzmocnić włosy.

Intensywnie, głęboko odżywiający wosk do włosów HENNA TREATMENT WAX BEAUTY FORMULAS sprawi, że w kilka minut Twoje włosy staną się lśniące, zdrowsze i pełne blasku. Naturalny ekstrakt ze zmielonych liści Henny jest doskonałym składnikiem dogłębnie odżywiającym włosy i cebulki włosowe. Receptura głęboko odżywiającego wosku Henna Treatment Wax Beauty Formulas zapewnia skuteczną regenerację zniszczonych, suchych i słabych włosów.
Nowy wosk HENNA Beauty Formulas stosowany regularnie pomoże odżywić skórę głowy, wzmocnić włosy i cebulki włosowe. Odżywcza maseczka Wax szczególnie polecana jest do włosów słabych i kruchych oraz ze skłonnością do wypadania. Wosk nie zmienia i nie odbarwia włosów.
Głęboko odżywiający wosk HENNA TREATMENT WAX BEAUTY FORMULAS należy wmasować w umyte, wysuszone ręcznikiem włosy, nie zapominając o skórze głowy. Preparat pozostawiamy na ok. 10 minut. Jeśli włosy są mocno zniszczone wosk można pozostawić na dłużej. Następnie wosk należy dokładnie spłukać.
Wosk WAX HENNA dostępny jest w następujących pojemnościach: 150ml oraz 500ml. Ceny odpowiednio: 11zł i 22zł.