Absolute Organic - najlepszy stosunek jakości do ceny.

Autor: Cedrynek Cedrynek
Drukuj artykuł
W dzisiejszych czasach coraz więcej konsumentek preferuje produkty organiczne, które nie zawierają składników syntetycznych i chemicznych. Jednakże, jeśli chodzi o właściwości przeciwdziałania starzeniu się w odniesieniu do kosmetyków zaawansowanych syntetycznie, konsumentki nie idą tak łatwo na kompromis. Zawierające min 90 % organicznych substancji produkty Absolute Organic są najlepszymi organicznymi produktami opracowanymi na bazie najbardziej innowacyjnych i silnie aktywnych składnikach hamujących proces starzenia się skóry. Jakość i korzystny wpływ tych składników udowodniono za pomocą testów skuteczności.

Absolute Organic to linia certyfikowanych kosmetyków organicznych, w której każdy produkt zawiera 60-90% składników organicznych. Ilość procentowa organicznych składników zawartych w tych produktach jest znacznie wyższa niż standard ECOCERT, który jest gwarantem organiczności produktów.

Kosmetyki Absolute Organic są najlepszym rozwiązaniem dla osób szukających najlepszego stosunku jakości do ceny - w średniej kategorii cenowej produktów wyższej jakości.

Produkty Absolute Organic wzbogacone są w Szałwię ? bogate źródło roślinne kwasów OMEGA 3 i OMEGA 6, będące naturalnym składnikiem wzmacniającym strukturę skóry i regulującym niedobór odżywczy cery.

Zawierają także aktywny składnik Nectapure, który jest znaną mieszanką ekstraktów z roślin pochodzących z Alp Szwajcarskich, starannie dobranych ze względu na ich właściwości przeciwdziałające szkodliwemu efektowi zanieczyszczenia skóry oraz chroniące ją przed stresem tlenowym.

Znakomite połączenie tych aktywnych składników jest prawdziwym dobrodziejstwem dla skóry. Te niezwykle skuteczne składniki wraz z delikatną i pielęgnującą konsystencją oraz łatwo wchłaniającą się formułą tworzą jedyny w swoim rodzaju organiczny asortyment produktów przeciwdziałających starzeniu się skóry, wśród których z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Przeciwzmarszczkowy krem na noc dla wszystkich typów cery. Krem na noc Anti-aging skutecznie hamuje rozwój wolnych rodników, niweluje i spłyca zmarszczki grawitacyjne i mimiczne, poprawia sprężystość skóry i przywraca jej zdrowy i wypoczęty wygląd. Skuteczny w procesie naprawy i odnowy skóry. Większość działań procesu odmładzania i odbudowy skóry ma miejsce w czasie nocy. Ten krem na noc dostarcza niezbędnych aktywnych składników, których zadaniem jest wspomaganie skóry w wykonywaniu skuteczniej wspomnianych powyżej działań. Podstawowym składnikiem jest wysoce aktywny organiczny składnik z bulw narcyza przeciwdziałający starzeniu się skóry. Krem na noc zawiera także VITANOL BIO - aktywny składnik podobny do Retinolu, stymulujący syntezę kolagenu, metabolizm skóry i skutecznie walczący ze zmarszczkami. Ponadto, formuła ta zawiera COHELISS BIO ? dający efekt ujędrnienia i długotrwałego przeciwdziałania zmarszczkom. Stosując regularnie na noc, twoja skóra stanie się bardziej jędrna i sprężysta.


Przeciwzmarszczkowy krem na dzień dla wszystkich typów cery. Ten innowacyjny krem na dzień stworzono, aby redukował pojawianie się zmarszczek i drobnych bruzd, dając efekt jędrności i liftingu oraz opóźniając oznaki starzenia się skóry. Podstawowym składnikiem kremu jest organiczny składnik z bulw narcyza przeciwdziałający starzeniu się skóry. Spowolnienie proliferacji komórek pozwala zachować młodzieńczy ośrodek komórki, dzięki czemu opóźnia się proces starzenia. Ponadto krem zawiera wiele najwyższej klasy aktywnych składników: EPICA- kompleks roślinny przeciwdziałający starzeniu się skóry, którego właściwości pozwalają zmniejszyć ilość zmarszczek o 55% w testach klinicznych po upływie 30 dni od pierwszego użycia, COHELISS BIO ? dający efekt ujędrnienia i długotrwałego przeciwdziałania zmarszczkom, NECTPURE ? ochronny kompleks przeciw miejskiemu stresowi oraz innym szkodliwym czynnikom.

Kupisz w sklepie www.cedrynek.pl