Na cellulit... masaż!

Autor: Beata Florek
Drukuj artykuł

Najlepszy sposób walki z "pomarańczową skórką", to systematycznie wykonywany masaż. Warto więc wypróbować RĘKAWICĘ Z MASAŻERM firmy DONEGAL, która uelastycznia i ujędrnia skórę. Jest szczególnie polecana do walki z cellulitem. RĘKAWICA Z MASAŻEREM śmiało może być stosowana podczas codziennej kąpieli, zamiast gąbki.

Zewnętrzna część RĘKAWICY Z MASAŻEREM wykonana została ze sznurka sizalowego (bardzo wytrzymałe włókno, otrzymywane ze specjalnego gatunku agawy - agawy sizalowej), natomiast wewnętrzna część z miękkiego włókna frote.
Masaż rękawicą poprawia cyrkulację krwi, pomaga modelować sylwetkę, przeciwdziała wiotczeniu skóry. Po zastosowaniu rękawicy skóra nabiera zdrowego koloru, jest dobrze dotleniona, a martwy naskórek zostaje usunięty. Dodatkowo rękawica znakomicie rozluźnia napięte mięśnie, relaksuje zmęczone ciało. "Wieszaczek" przy rękawicy pozwala na wygodne jej powieszenie, dzięki czemu rękawica lepiej wyschnie po użyciu, co zapewni higienę i trwałość produktu.
RĘKAWICA Z MASAŻEREM firmy DONEGAL jest hipoalergiczna, nie zawiera środków konserwujących. Kosztuje ok. 8 zł. Produkt dostępny jest w drogeriach w całym kraju oraz na stronie producenta - www.donegal.com.pl