Kosmetyczka w wersji mini

Autor: Katarzyna Fabijanczyk
Drukuj artykuł


Przed nami długi majowy weekend. Znów staniemy przed niedomkniętą podróżną torbą zastanawiając się jak zmniejszyć zawartość bagażu. Zrezygnować z jednej z kilku par butów, sukienek, t-shirtów czy nadmiernej ilości kosmetyków? Trudny wybór. A przecież te ostatnie możemy zastąpić mini podróżnymi odpowiednikami preparatów do pielęgnacji ciała.

Pakowanie to odwieczny dylemat każdej kobiety. Trudno przewidzieć co może nam się przydać w podróży, a co nie, dlatego większość z nas żyje w przeświadczeniu, że nie zaszkodzi zabrać z sobą "połowy szafy". Pomijając fakt, że większość spakowanych ciuchów czy butów przywieziemy w stanie nienaruszonym, z jakichś powodów, mając je przy sobie czujemy się pewniej, a nawet bezpieczniej.

Podobnie jest z kosmetykami, które w ledwie dopiętej kosmetyczce wypełniają znaczną część walizki, będą często przyczyną np. dopłaty bagażowej. Niestety, zupełnie bez potrzeby ponieważ na czas podróży warto wymienić je na zdecydowanie mniejsze gabarytowo odpowiedniki, które możemy zabrać ze sobą wszędzie. Są to tzw. minisy, dostępne w każdej drogerii. Które kosmetyki nimi zastąpić? Podstawowe, czyli te, które mogą przydać się w każdej chwili. Takie mini podróżne wersje produktów znajdziemy np. pod markami CleanHands czy EXCLUSIVE COSMETICS (ŚWIT PHARMA), a wśród nich antybakteryjny żel do mycia dłoni bez użycia wody, w zależności od potrzeb skóry - klasyczny lub regenerujący krem do rąk i paznokci, pielęgnacyjny lub antyperspiracyjny krem do stóp czy płyn do higieny intymnej.

Taki zestaw możemy spokojnie wrzucić do nawet do niewielkiej torebki ? mając go pod ręką, z pewnością poczujemy się bardziej komfortowo, a jednocześnie zaoszczędzimy miejsce w podróżnym bagażu. Jeśli odpowiednio wcześnie zorganizujemy sobie podróżne wersje kosmetyków, bez których nie możemy się obejść, a jest ich na rynku sporo, być może po raz pierwszy, uda nam się dopiąć torbę bez większych trudności i wyrzeczeń, a potem już witaj przygodo!

Dodatkowe informacje:

CleanHands antybakteryjny żel do mycia rąk (30 ml) - ok. 2,99 zł
EXCLUSIVE COSMETICS mini krem do rąk i paznokci klasyczny (30 ml) - ok. 2,99 zł
EXCLUSIVE COSMETICS mini krem do rąk i paznokci aloesowy (30 ml) - ok. 2,99 zł
EXCLUSIVE COSMETICS mini krem do stóp pielęgnacyjny (30 ml) - ok. 2,99 zł
EXCLUSIVE COSMETICS mini krem do stóp antyperspirant (30 ml) - ok. 2,99 zł
EXCLUSIVE COSMETICS żel do higieny intymnej (50 ml) - ok. 3,99 zł

Producent: ŚWIT PHARMA, www.switpharma.pl