Lookbook marki Sylvia Speidel

Autor: Bądź piękna
Drukuj artykuł

Sylvia Speidel - lookbook

Proste, klasyczne fasony, delikatne, wysokiej jakości materiały oraz komfort, o
jakim do tej pory można było tylko pomarzyć. Tak w skrócie przedstawia się najnowsza kolekcja cenionej bieliźniarskiej marki Sylvia Speidel.
Speidel - marka nadrzędna dla Sylvii Speidel ma już 60 lat i cieszy się ogromnym
powodzeniem w Niemczech.

Majtki
Bokserki, figi, majtki typu hipster - każda kobieta znajdzie dla siebie odpowiedni model. Hasło przewodnie marki "soft to the skin" wpasuje się w tym przypadku idealnie: fasony perfekcyjnie będą współgrać z sylwetką, a materiał delikatnie otuli ciało, dając poczucie drugiej skóry.

Koszulki
Idealnymi kompanami do wszelkiego rodzaju majtek będą klasyczne koszulki. Te
jednolite, na grubszych ramiączkach stworzą doskonały, codzienny komplet z figami i bokserkami. Śmiało możemy wybierać pomiędzy całkowicie gładkimi egzemplarzami a modelami z koronkowymi wstawkami. Warto zwrócić również uwagę na delikatną ozdobę biżuteryjną - charakterystyczny znak rozpoznawczy projektantki, znajdujący się na łączeniu miseczek.
Wśród topów typu basic nie brak również bardziej zmysłowych modeli, m.in. z
fiszbinami modelującymi biust lub delikatnie haftowanymi, prześwitującymi
koszulkami na cienkich ramiączkach.

Materiały
Główna projektantka marki - Sylvia Speidel jako nadrzędny priorytet swoich działań stawia przede wszystkim jakość wykonania bielizny, stąd w oferowanych produktach znajdują się wyłącznie gatunkowo najlepsze tkaniny. Sporym urozmaiceniem jest m.in. wykorzystanie wiskozy bambusowej, która szybko pozbywa się wilgoci, zapewniając lepszy komfort użytkowania. Kolorystyka oscyluje pomiędzy alabastrem , klasyczną bielą, kością słoniową (linia Simone oraz Selma), szarością (linia Svenja) oraz czernią (linia Silke, Sally).
Każda kobieta ma prawo czuć się zmysłowo. Właśnie dlatego najnowsza kolekcja Sylvii Speidel skierowana jest do kobiet w w każdym rozmiarze i w każdym wieku.
Bielizna marki Sylvia Speidel dostępna jest w butiku internetowym Bodylook.pl