Przedłużanie rzęs w MAKEUPowni

Autor: Bądź piękna
Drukuj artykuł


Uważasz, że masz za krótkie rzęsy i twoim marzeniem jest mieć dłuższe? Chciałabyś w ten sposób podkreślić swoje oko? Dotychczas stosowane tusze do rzęs nie dają oczekiwanego efektu?
Jeśli nie podoba ci się Twój wygląd, chciałabyś coś w sobie zmienić, aby poczuć się pewniej i móc oczarować niejednego mężczyznę, warto zastanowić się nad poprawieniem swojego wizerunku rozpoczynając od oczu. Już od wielu lat znane osobistości show biznesu decydują się na przedłużenie rzęs, wiedząc, iż poprzez taki zabieg oczy stają się bardziej podkreślone, wyraziste, co jednocześnie dodaje uroku całej twarzy.

Na czym polega technika przedłużania rzęs?
Nowatorska technika przedłużania rzęs metodą 1:1 polega na doklejaniu rzęs syntetycznych do rzęs naturalnych, dzięki czemu oko zyskuje nowy, uwodzicielski wygląd. Warto podkreślić, iż stosowane podczas zabiegu kleje posiadają certyfikaty potwierdzające wysoką jakość. Technika ta nie powoduje więc alergii ani podrażnień gałki ocznej, dlatego też zaliczana jest do bezbolesnych i bezpiecznych metod, nawet dla osób mających wrażliwe oczy. Zagęszczone a tym samym pogrubione i wydłużone rzęsy są odporne na wodę, łzy, dlatego też utrzymują się do trzech miesięcy dając długotrwały efekt pięknych, zmysłowych oczu.

Idealne miejsce na zmianę wizerunku?
Chciałabyś przedłużyć i zagęścić rzęsy, ale nie wiesz gdzie? Poszukujesz sprawdzonego miejsca, w którym chcesz mieć pewność, iż znajdujesz się w rękach profesjonalistów? Zapraszamy do MAKEUPowni- jedynej w swoim rodzaju warszawskiej pracowni wizerunku, której priorytetem jest zadowolenie klienta ze świadczonych usług. Zespół doświadczonych i wykwalifikowanych współpracowników i jest w stanie sprostać każdym wymaganiom.

Czas i cena zabiegu w MAKEUPowni?
Pracownia wizerunku pomoże Ci zrealizować twoje marzenia. Zaledwie w przeciągu 2-3 godzin twoje nowe spojrzenie nabierze innego- piękniejszego blasku. Koszt zagęszczenia i wydłużenia rzęs 250zł.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
www.makeupownia.pl