Niezapomniana impreza okolicznościowa w MAKEUPowni

Autor: Jolanta Krośnicka
Drukuj artykuł

A może by tak zorganizować imprezę?

Zorganizowanie imprezy z reguły jest dużym wyzwaniem dla każdego człowieka, zwłaszcza, jeśli zależy nam, aby wieczór ten był niezapomniany, niepowtarzalny oraz wyjątkowy. Mając to wszystko na uwadze, warto już wcześniej zacząć planować taki wieczór.

Niezależnie od rodzaju imprezy okolicznościowej- urodziny, imieniny, spotkanie w gronie najbliższych znajomych lub po prostu ?babskie pogaduchy?, najważniejsza liczy się świetna zabawa. Niestety zorganizowanie takiego wieczoru wiąże się z poświęceniem dużej ilości wolnego czasu, którym nie każdy może dysponować. Ponadto poszukiwanie idealnego, wyjątkowego miejsca do spotkania, bądź w przypadku domówki- zastanawianie się nad przystawkami, zrobienie zakupów, jest nie lada wyzwaniem dla każdej kobiety, powodując tym samym, że to, co powinno stanowić przyjemność, zaczyna nas przerastać a tym samym zniechęcać do zorganizowania imprezy.

Idealne miejsce na imprezę?

Jeśli nie masz pomysłu na miejsce spotkania i chciałabyś, aby ktoś wyręczył Ciebie w jego zorganizowaniu- zapraszamy do MAKEUPowni. Warszawska pracownia wizerunku-jedyna w swoim rodzaju, pomoże Ci w zorganizowaniu niezapomnianego wieczoru, pełnego niespodzianek. W zależności od charakteru, tematyki imprezy- lata 20-ste, 60-te, urodziny, imieniny itp. każdej uczestniczce zostanie wykonany profesjonalny, odpowiedni dla danej okazji makijaż. Również każdy z gości będzie mógł zabawić się swoim wyglądem, przymierzając stroje, peruki dostępne w pracowni oraz zasięgnąć porad stylistki, na temat wizerunku, jak powinniśmy się ubierać, co pasuje do naszej sylwetki, a czego powinnyśmy unikać. MAKE?UPownia stworzy odpowiedni wystrój wnętrza, przygotuje poczęstunek, zadba o najdrobniejsze szczegóły dzięki czemu nie musisz się o nic martwić.

Kto może zorganizować imprezę w MAKEUPowni?

MAKEUPownia zaprasza wszystkie kobiety, które chciałyby zorganizować kameralną imprezę, nie mają pomysłu, czasu, bądź głowy do przygotowania tego typu spotkań, a zależy im, aby ten wyjątkowy wieczór został zapamiętany do końca życia. Nie jest ważny wiek! Liczy się dobra zabawa, tak więc wszyscy- począwszy od najmłodszych a kończąc na osobach starszych są mile widziani.

Koszt zorganizowania takiej imprezy?

Koszt przygotowania imprezy w pracowni wizerunku MAKEUPownia jest uzależniony od ilości uczestniczek. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Makeupownia, ul. Marszałkowska 3/5, piętro III, tel. 22/825-09-42, 602-231-622, www.makeupownia.pl


Kontakt prasowy:
Jolanta Krośnicka,
Specjalista ds. PR i reklamy
GET IN TOUCH Agencja PR i Reklamy
tel. kom. +48 514-296-541,
e-mail: jola@getintouch.pl, www.getintouch.pl