Jesienne porządki nie tylko w ogrodzie.

Autor: Zyskaj piękno
Drukuj artykuł

Jesienne porządki nie tylko w ogrodzie.

Po lecie jesteśmy pełni optymizmu i energii, którą dobrze wykorzystamy robiąc porządki nie tylko w szafie czy ogrodzie, lecz myśląc także o naszej cerze, włosach i zdrowiu.

Najłatwiej zregenerować skórę po słońcu wykonując zabiegi złuszczające. Nowoczesna kosmetyka oferuje nam szeroki wachlarz zabiegów, począwszy od peelingu kawitacyjnego, przez mikrodermabrazję , zabiegi z kwasami owocowymi, wit.C, po głębokie złuszczania, które oprócz efektu odnowienia skóry działają również przeciwzmarszczkowo i liftingująco. Najlepiej oddać naszą skórę w opiekę profesjonalnej kosmetyczki , która w fachowy sposób dobierze zabieg do naszej cery i podpowie nam jak ją pielęgnować w okresie zimowym.
Przebarwienia postarzają bardziej niż zmarszczki. Jesień jest dobrym okresem aby skorzystać z zabiegów i preparatów rozjaśniających i wybielających - niestety musimy uzbroić się w cierpliwość i na efekty niekiedy poczekać około miesiąca albo i dłużej.

Przed zimą warto wzmocnić nasze naczynka krwionośne, szczególnie jeśli mamy cerę wrażliwą i skłonną do zaczerwieniania się w okresie mrozów.
Zabiegi do cer naczyniowych i z trądzikiem różowatym wzmacniają i gimnastykują naczynka za pomocą ultradźwięków, dodatkowo możemy odżywić cerę wykonując zabiegi z algami, komórkami macierzystym i płatami kolagenowymi.
Minęło jedno lato, nadejdzie kolejne, a przed nim właśnie teraz możemy powalczyć z nadmiernym owłosieniem. Jest czas aby poprzez systematyczną depilację woskiem osłabić włoski i pozbyć się problemu wrastających włosów.
Starajmy się wykorzystać okres jesieni, nie przesypiajmy go. Zapiszmy się na basen, aerobic lub po prostu więcej spacerujmy, Ruch i świeże powietrze to inwestycja w nasze zdrowie.

Może w tym roku zamiast kolejnej pary butów czy nowego płaszcza zafundujmy sobie coś innego, np. sprawdzimy stan naszego zdrowia robiąc badania krwi lub odwiedzając ginekologa, kosmetyczkę, masażystę. Dbajmy o nas bo nikt się o nas tak dobrze nie zatroszczy jak my sami.

http://www.spakosmetyczka.com