Nowoczesny pokój małego mieszkańca - kolekcja mebli dziecięcych IVO firmy ATB

Autor: Wokół mnie
Drukuj artykuł

Nowoczesny pokój małego mieszkańca ? kolekcja mebli dziecięcych IVO firmy ATB

Dzieci uwielbiają naśladować dorosłych ? przymierzać ubrania i buty mamy, używać ich kosmetyków i otaczać się przedmiotami, których rodzice używają na co dzień. Szczególnie dorastające maluchy chcąc poczuć się samodzielnie i dojrzale, zaczynają więc zmieniać swój pokój, pozbywają się dziecięcych dodatków i kolorowych zabawek, inspirację czerpiąc z pozostałych pomieszczeń domu. Nowoczesna kolekcja mebli dziecięcych IVO firmy ATB to propozycja, która pozwoli łatwo zmieniać aranżację wraz wiekiem małego mieszkańca.

Dziecięcy minimalizm
Urządzając nowoczesne mieszkanie starannie dobieramy wyposażenie wnętrza, kolorystykę różne dodatki, tak by tworzyły one spójną stylistycznie kompozycję wpisującą się w wymogi najnowszych trendów. Coraz częściej dotyczy to również pokoju dziecka, który staje się nie tylko miejscem wesołych zabaw, ale również funkcjonalnym i stylowym zakątkiem, szczególnie jeśli mamy na myśli pokój nieco starszych dzieci. Kolekcja mebli dziecięcych IVO firmy ATB o prostej, minimalistycznej formie z pewnością sprawdzi się w tej roli. Charakteryzuje się modnym połączeniem kontrastowych kolorów, w tym przypadku klasycznego dębu i frontów w delikatnym, ciepłym odcieniu wanilii. Barwy doskonale korespondują z nowoczesnym kształtem mebli, świetnie wkomponowując się w stylistykę niemal każdego wnętrza i tworząc w nim przytulną atmosferę. Charakterystycznym elementem mebli IVO firmy ATB są gładkie fronty i brak klasycznych uchwytów, co jeszcze bardziej podkreśla ich modny design zbliżony stylistyką do mebli wykorzystywanych w salonie czy pokoju dziennym. Nowoczesne wzornictwo i uniwersalna kolorystyka kolekcji IVO sprawia, że wyposażenie będzie pasować zarówno do pokoju chłopca, jak i dziewczynki niezależnie od ich wieku. W ten sposób unikniemy częstego zmieniania umeblowania wraz z dorastaniem i zmieniającym się gustem naszych pociech. Wystarczy jedynie uzupełnić je o ciekawe i kolorowe dodatki, które w prosty sposób można będzie zastąpić nowymi, pomalować ściany na ulubiony kolor i miejsce dla małego domownika gotowe.

Nowoczesna funkcjonalność

Pokój dziecka to pomieszczenie, które pełni wiele ról ? to miejsce zabaw, nauki, odpoczynku, a także garderoby. Wyposażenie tego typu wnętrza jest więc dość trudnym zadaniem, ponieważ w jednym miejscu muszą znaleźć się elementy, które sprostają tym wszystkim wymaganiom, a jednocześnie zapewnią komfort i swobodę korzystania nie zabierając niepotrzebnie przestrzeni. Komplet mebli IVO firmy ATB to rozwiązanie, które pozwoli dobrać potrzebne akcesoria i dopasować je do wielkości pomieszczenia. W kolekcji znajduje się dwu- lub trzydrzwiowa szafa, półka naścienna, regał z otwartymi oraz zamykanymi półkami, stolik nocny z szufladą, biurko z szafką i szufladą, pojedyncze łóżko, a także łóżeczko dziecięce, wygodny regał kąpielowy na kółkach i komoda z praktycznym, zdejmowanym przewijakiem, który można usunąć, gdy maluch podrośnie. Bogaty wybór elementów sprawia, że możemy umeblować zarówno pokój niemowlęcia, jak i dziecka w wieku szkolnym. W ten sposób zmieniając tylko wybrane akcesoria lub rozbudowując zestaw, bez konieczności wymiany całego wyposażenia, możemy dopasować umeblowanie, a pokój będzie rósł wraz z naszą pociechą. Co więcej, komplet mebli IVO firmy ATB charakteryzuje się klasą higieny E1, co oznacza, że materiał, z którego został wykonany jest praktycznie wolny od wydzielania szkodliwego dla zdrowia formaldehydu.
Tak, jak szybko rośnie dziecko, tak szybko zmieniają się również jego potrzeby i zainteresowania. Wraz z nimi zmieniać się również musi otoczenie, w którym maluch dorasta, a w szczególności jego pokój, czyli miejsce, w którym przebywa najczęściej. Kolekcja mebli dziecięcych IVO firmy ATB została zaprojektowana tak, by na każdym etapie rozwoju naszej pociechy zapewniać mu komfortową, przytulną i stylową przestrzeń idealną do pracy, zabawy, czy odpoczynku.

Kolekcja mebli niemowlęcych IVO firmy ATB:

Półka ścienna
Głębokość: 17,5 cm
Szerokość: 93 cm
Wysokość: 10 cm


Regał kąpielowy
Głębokość: 49 cm
Długość: 92 cm
Wysokość: 95 cm

Regał stojący
Głębokość: 44 cm
Szerokość: 50,5 cm
Wysokość: 160 cm


Biurko
Głębokość: 55 cm
Szerokość: 130 cm
Wysokość: 75,5 cm


Komoda dla niemowląt z przewijakiem
Głębokość: 73 cm
Szerokość: 95,5 cm
Wysokość: 102 cm

Łóżeczko dziecięce (wymiar materaca)
Długość: 140 cm
Szerokość: 70 cm


Łóżko pojedyncze z szufladą (wymiar materaca)
Długość: 200 cm
Szerokość: 80 cm


Szafa z półkami
Głębokość: 54 cm
Szerokość: 95,5 cm
Wysokość: 180,50 cm


Szafa dla dziecka
Głębokość: 52 cm
Szerokość: 132 cm
Wysokość: 180,50 cm


ATB? to polski producent szerokiej gamy mebli dziecięcych i młodzieżowych. Firma funkcjonuje na rynku nieprzerwanie od 1995 roku. Szeroka oferta wzornicza, wysoka jakość produktów oraz bogata kolorystyka przez lata stała się znakiem rozpoznawczym przedsiębiorstwa. W trakcie 17-tu lat dynamicznego rozwoju przedsiębiorstwo objęło swoim zasięgiem również rynek niemiecki, francuski i holenderski. Cały asortyment spełnia wymagania europejskich norm bezpieczeństwa, a materiały użyte do ich produkcji posiadają atesty lub deklaracje zgodności z normą. Oprócz mebli dziecięcych w ofercie znajduje się również bogaty wybór pościeli i materacy.
http://atbmeble.pl/kontakt