Nowe kosmetyki naturalne marki JOIK

Autor: Twoje kosmetyki
Drukuj artykuł


Z przyjemnością informujemy, iż na rynku dostępne są już nowe kosmetyki naturalne marki JOIK.

Kilka słów o marce:
?JOIK? pochodzi od nazwy pradawnego stylu śpiewu ludów plemienia Sami - zamieszkującego głównie Laponię (krainę historyczno-geograficzną w Europie Północnej, obejmującą północne krańce Norwegii, Finlandii, Płw. Kolskiego oraz Szwecji). Lapończycy są potomkami pierwotnych mieszkańców Skandynawii. W stylu śpiewu JOIK znajdziemy tradycję oraz umiłowanie piękna natury.
Misją firmy JOIK (z siedzibą w estońskim, nadmorskim Tallinie) jest połączenie dbałości o tradycję (poprzez umiłowanie piękna natury) z nieustannym rozwojem dotrzymującym kroku osiągnięciom współczesnego świata. Kosmetyki JOIK są w większości wytwarzane ręcznie z najwyższej jakości składników naturalnych, co gwarantuje konsumentowi indywidualne, bliskie naturze, podejście do procesów produkcyjnych oraz najwyższą jakość oferowanych wyrobów.

Pierwszą propozycją z oferty kosmetyków JOIK ? rekomendowaną szczególnie na zimę - jest NAWILŻAJĄCO ? ODŻYWCZY MUS DO CIAŁA W SZTYFCIE Z MASŁEM KAKAOWYM JOIK.

Ten w 100% naturalny kosmetyk, przygotowano metodą ?handmade?, czyli ręcznie. Jest doskonały w sytuacjach, kiedy skóra potrzebuje NATYCHMIASTOWEGO NAWILŻENIA, ODŻYWIENIA I OCHRONY. Mus stanowi kompozycję masła kakaowego, masła shea, olejku z oliwek i olejku jojoba ? a więc olejów niezwykle bogatych w składniki odżywcze, pomagające zachować skórze doskonałą elastyczność i zapewniające jej odpowiedni stopień wilgotności. Bardzo dobrze regeneruje skórę, gdyż zawarte w jego recepturze masło kakaowe słynie ze swoich właściwości kojących i uspokajających ? doskonale więc sprawdza się przy poparzeniach słonecznych, mogących wystąpić latem lub zimą podczas jazdy nartach czy snowboardzie. Ze względu na wspomniane, efektywne właściwości nawilżające, jest także polecany kobietom w ciąży ? a więc w okresie, kiedy skóra jest szczególnie podatna na tworzenie się rozstępów np. na brzuchu, udach, czy pośladkach.
JOIK NAWILŻAJĄCO ? ODŻYWCZY MUS DO CIAŁA W SZTYFCIE Z MASŁEM KAKAOWYM, posiada bardzo wygodne opakowanie w postaci wysuwanego sztyftu, jest niezwykle łatwy w użyciu. Sztyft jest odpowiednio zabezpieczony przed rozmazaniem się i bez problemu zmieści się w torebce lub kieszeni. W związku z tym możemy zastosować go natychmiast, kiedy tylko poczujemy że nasza skóra potrzebuje nawilżenia lub odżywienia. Kosmetyk samoistnie rozpuszcza się w kontakcie z ciepłą skórą, należy wtedy delikatnie go wmasować.

JOIK NAWILŻAJĄCO ? ODŻYWCZY MUS DO CIAŁA W SZTYFCIE Z MASŁEM KAKAOWYM jest dostępny w sklepach i drogeriach internetowych.

WYŁĄCZNY DYSTRYBUTOR W POLSCE - NATUR POLSKA (www.naturpolska.pl)