Otręby owsiane wysokobłonnikowe firmy Kupiec - NOWOŚĆ

Autor: Bądź piękna
Drukuj artykuł

Zdrowe nie znaczy nudne!
Otręby owsiane wysokobłonnikowe firmy Kupiec - NOWOŚĆ

Otręby owsiane wysokobłonnikowe firmy Kupiec to zdrowy, bogaty w składniki mineralne i witaminy produkt, który dzięki wysokiej (aż 26%!) zawartości błonnika zapewnia prawidłową przemianę materii. Jeśli zależy ci na szczupłej sylwetce, zdrowej skórze, właściwym poziomie cholesterolu i sprawnym działaniu układu pokarmowego, powinieneś na stałe wprowadzić je do swojego menu.

Otręby owsiane wysokobłonnikowe to produkt naturalny otrzymywany z preparowanego ziarna owsa. Jest bogaty przede wszystkim w błonnik i składniki mineralne oraz witaminy z grupy B. Ważną częścią błonnika pokarmowego w otrębach są beta ? glukany, które pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Regularne spożywanie wysokobłonnikowych otrąb owsianych Kupiec zapobiega również chorobom serca, nowotworom i cukrzycy.

Otręby stanowią doskonały dodatek do mleka, jogurtów, koktajli, zup, sosów oraz surówek. Można je także wykorzystywać przy wszelkiego rodzaju wypiekach: ciastach, chlebie, bułkach czy naleśnikach oraz używać jako zamiennik bułki tartej do zdrowego panierowania.

Zalecane dzienne spożycie otrąb 10-20 g.
Pojemność: 200 g
www.ZdroweNieNudne.pl