Chusteczki odświeżające marki Cleanic: Wielofunkcyjnie rozwiązania na każdą podróż!

Autor:
Drukuj artykuł

Niezależnie, czy pakujemy się na kilkudniowy wypad, rodzinny wyjazd, przygodę z plecakiem czy cały aktywny dzień na mieście, zawsze powraca to samo pytanie: co zrobić, aby mieć przy sobie wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy, a zarazem nie zabrać zbyt dużo.
Rozwiązaniem są poręczne i wielofunkcyjne produkty specjalnie dopasowane do naszych potrzeb. Marka Cleanic, niezależnie czy planujesz podróże komunikacją miejską czy długi urlop, proponuje chusteczki odświeżające stworzone nawet dla najbardziej wymagających!
Na wyjazdy w grupie przyjaciół lub z rodziną najlepiej sprawdzą się Chusteczki Cleanic Travel Pack, które warto mieć zawsze w samochodzie lub walizce. Posiadają o 40% większą niż standardowe chusteczki powierzchnię oraz delikatną formułę czyszczącą, dzięki czemu idealnie nadają się do szybkiego przemycia twarzy, rąk, a nawet całego ciała małych podróżników. Dzięki temu wszystkie radosne zabawy pozostaną beztroskie, bez zamartwiania się o zabrudzenia!

Na upalne dni w mieście, podróże w ciepłe kraje lub nad polskie morze, marka Cleanic poleca Chusteczki odświeżające Ice Cooling z efektem chłodzącym. Chusteczki mają wielofunkcyjne zastosowanie: oprócz szybkiego oczyszczenia skóry, intensywnie odświeżają. Przyjemny, mentolowy zapach gwarantuje długotrwały efekt orzeźwienia, przynosząc natychmiastową ulgę nawet w najbardziej upalne dni.

Gdy potrzebujemy szybkiego i dokładnego oczyszczenia przed lunchem w godzinach pracy lub w szkole, rodzinnym piknikiem albo przekąską w trakcie górskiej wspinaczki, najlepiej sprawdzą się Chusteczki odświeżające Cleanic Antibacterial. Dermatologicznie przebadana, antybakteryjna formuła zapewni higieniczną czystość, nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach!

Chusteczki odświeżające marki Cleanic to niezwykle praktyczny produkt, który nie zajmuje dużo miejsca, zapewnia higienę oraz odświeżenie, gdy tylko tego potrzebujemy. Testy dermatologicznie i neutralne dla skóry pH zapewniają bezpieczeństwo stosowania zarówno dla dorosłych, jak i dzieci w wieku szkolnym. Natomiast małe, poręczne opakowania pozwalają mieć chusteczki zawsze przy sobie, w torebce, bagażu podręcznym, koszu piknikowym, czy też w kieszeni.Chusteczki odświeżające Travel Pack do rąk i ciała, idealne żeby zapewnić komfort całej rodzinie w podróży.
-duży, o 40% większy niż standardowo, rozmiar chusteczki,
-neutralny zapach,
-delikatna formuła myjąca, odpowiednia dla dzieci powyżej 3 roku życia,
-bezpieczne dla skóry neutralne pH,
-ekonomiczne opakowanie.
Liczba chusteczek w opakowaniu: 15szt
Rekomendowana cena: 6,49złChusteczki odświeżające Ice Cooling z efektem chłodzącym na letnie, ciepłe dni zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.
-nasączone mentolem zapewniającym długotrwałe orzeźwienie,
-oczyszczająca formuła,
-bezpieczne dla skóry neutralne pH,,
-poręczne opakowanie.
Liczba chusteczek w opakowaniu: 15szt
Rekomendowana cena: 2,99zł


Chusteczki odświeżające Cleanic Antibacterial do rąk i ciała z płynem antybakteryjnym.
-higieniczna czystość ciała,
-hipoalergiczna formuła i zapach, odpowiednia dla dzieci powyżej 3 roku życia,
-bezpieczne dla skóry neutralne pH,
-poręczne opakowanie.
Liczba chusteczek w opakowaniu: 15 szt.
Rekomendowana cena: 2,99zł