Teosyal - szwajcarska precyzja w korekcji zmarszczek

Autor: Twoje kosmetyki
Drukuj artykuł


TEOSYAL - szwajcarska precyzja w korekcji zmarszczek

Na dynamicznie rozwijającym się rynku medycyny estetycznej gama wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego Teosyal wyróżnia się innowacyjną technologią produkcji, wysoką skutecznością i bezpieczeństwem. Szwajcarskie produkty do korekcji zmarszczek dostępne są w 80 krajach świata, w tym także w Polsce.

Kwas hialuronowy w medycynie estetycznej

Kwas hialuronowy (HA), będący naturalnym składnikiem naszej skóry, odpowiedzialny jest za jej gładki wygląd, właściwe napięcie, elastyczność i prawidłowe nawilżenie. Z wiekiem jednak jego poziom w organizmie maleje. Między 40. a 50. rokiem życia tracimy ok. 50% HA, co prowadzi do powstania widocznych zmarszczek i bruzd oraz zmiany konturu twarzy - mówi dr Małgorzata Kocot, lekarz dermatolog specjalizujący się w dermatologii estetycznej.

Aby przeciwdziałać oznakom starzenia się skóry, szwajcarska firma Teoxane opatentowała ekskluzywną gamę wypełniaczy Teosyal, których skład w 100% opiera się na czystym kwasie hialuronowym pochodzenia niezwierzęcego. Dzięki wykorzystaniu najnowszych osiągnięć technologicznych (stosowanych w procesie produkcji w laboratorium w Genewie) wysokiej jakości kwas hialuronowy w produktach Teosyal jest sterylny, jednorodny i w pełni wchłanialny. Gwarantuje tym samym doskonałą tolerancję przez organizm, właściwą integrację z tkankami skóry oraz natychmiastowe i długotrwałe efekty. Już po jednorazowym zabiegu widoczna jest znaczna poprawa wyglądu skóry. Wypełniacz wstrzykiwany jest bezpośrednio w miejsca, w których tkanka wiotczeje, co pozwala na uzyskanie natychmiastowego efektu naprężenia. Zmarszczki są wyraźnie mniejsze, skóra staje się bardziej napięta, elastyczna i odpowiednio nawilżona ? zapewnia dr Małgorzata Kocot z Kliniki Medycyny Estetycznej 'Ikona' w Gliwicach.

Natychmiastowa redukcja zmarszczek i naturalny wygląd
Zadaniem produktów Teosyal jest nie tylko wypełnianie zmarszczek i bruzd, ale także modelowanie kości policzkowych oraz wygładzenie oraz korygowanie kształtu twarzy. Zabiegi umożliwiają również powiększenie ust, dodanie im objętości czy dogłębne nawilżenie i rewitalizację skóry. Mogą być stosowane jako zabezpieczenie przed pojawianiem się pierwszych oznak starzenia na obszarach takich, jak twarz, szyja i dekolt.

Szwajcarska jakość na polskim rynku
Producentem gamy produktów Teosyal jest szwajcarska firma Teoxane będąca jednym z trzech największych producentów wypełniaczy na świecie. Z zabiegów wypełniania zmarszczek produktami Teosyal korzystają już pacjenci w Europie, Australii, Azji, Ameryce Północnej czy Ameryce Południowej. Od 2006 roku marka obecna jest na polskim rynku. Zabiegi na bazie wypełniaczy Teosyal oferowane są przez profesjonalne gabinety medycyny estetycznej.

Wyłącznym przedstawicielem marki Teosyal w Polsce jest firma NewDerm: www.newderm.pl