Witaj w klubie, czyli ruszył KLUB MOJA MAMA I JA!

Autor:
Drukuj artykuł

Nowo powstała platforma internetowa - Klub Moja Mama i Ja - to wyjątkowe miejsce dla mam, w którym warto bywać. Uczestnictwo w klubie wiąże się bowiem z licznymi profitami. Dla zarejestrowanych i aktywnych użytkowniczek przewidziane są liczne nagrody oraz konkursy. Warto dołączyć, aby bawić się w najlepszym klubie w sieci, którego ambasadorkami zostały znane blogerki parentingowe. Klub ruszył 15 lipca!

Mama i ja - w tym samym klubie

Klub Moja Mama i Ja, to projekt skierowany do matek.
Na powstałej stronie internetowej www.klubmamaija.pl, zarejestrowane użytkowniczki zyskają możliwość, by zbierać punkty za zakup wody Mama i ja, wypełnianie ankiet, polecanie klubu znajomym mamom. Dla 100 osób z największą ilością punktów w każdym miesiącu partnerzy akcji smyk.com oraz serwis empikfoto.pl przewidzieli nagrody w postaci zniżek do sklepu smyk.com i rabatów na fotobooki w empikfoto. Po trzech miesiącach funkcjonowania i gromadzenia użytkowniczek, klub Moja Mama i Ja na kolejne trzy zostanie przekształcony w Program Lojalnościowy "Rozpieszczamy Mamy". Przewidziane są cykliczne konkursy dla klubowiczek z atrakcyjnymi nagrodami. Co wiecej, na stronie internetowej www.klubmamaija.pl, mamy znajdą szereg interesujących treści dotyczących zdrowia, urody, zabaw z dziećmi, powrotu do pracy. Użytkowniczki będą mogli zapoznać się z licznymi poradami jak chociażby: jak zorganizować życie po powrocie do pracy, jak mądrze tracić wagę i jak zadbać o swoje ciało po ciąży. Warto zaznaczyć, że klub to także miejsce dla ojców. Wśród treści znajdą oni informacje o wychowaniu, pielęgnacji dziecka i o tym jak "z głową"wspomagać mamę.

W trosce o nasze maluszki

Mama i ja to wyjątkowa, niegazowana woda źródlana przeznaczona dla dzieci od pierwszych chwil życia. Jako uzupełnienie diety polecana jest również kobietom w okresie ciąży oraz karmienia. Woda Mama i ja czerpana jest z głębokości 170 metrów, ze źródła bijącego na obrzeżach Słowińskiego Parku Narodowego, co gwarantuje jej absolutną ekologiczną czystość pod względem fizykochemicznym i mikrobiologicznym. Mama i ja jest wodą o niskim stopniu mineralizacji i niskiej zawartości sodu, zalecaną do przygotowywania posiłków dla niemowląt i małych dzieci. Jej wyjątkowy skład sprawia, że stanowi idealną bazę do przygotowania napojów i posiłków dla niemowląt. Najwyższą jakość wody Mama i ja potwierdza pozytywna opinia Centrum Zdrowia Dziecka. Woda Mama i ja zwyciężyła w teście wód źródlanych i mineralnych teście wód źródlanych i mineralnych przeprowadzonym na zlecenie UOKiK przez fundację Pro-Test. Woda Mama i ja dostępna jest w butelkach o pojemności 1.5 L i 0.5 L, tylko i wyłącznie w wersji niegazowanej.

Dołącz do klubu Moja Mama i ja www.klubmojamamaija.pl, zbieraj punkty i wygrywaj nagrody. Zapraszamy!
Patronat nad Klubem Moja Mama i ja objęły redakcje "Twój Maluszek" oraz
"Mamo to ja", a także portal www.babyboom.pl.
Ambasadorki Klubu Moja Mama i ja to znane i chętnie czytane blogerki parentingowe:
www.urwiskowo.com.pl
http://www.potworywozkowe.pl
http://www.piekniebycmama.pl


"Mama i ja" to marka źródlanej wody niegazowanej. Produkt przeznaczony jest w szczególności dla niemowląt i małych dzieci, kobiet w ciąży oraz mam karmiących piersią. "Mama i ja" to marka należąca do firmy WOSANA S.A. Początki firmy sięgają 1991 roku, jej siedziba mieści się w Andrychowie. Najwyższą, jakość produktów zapewnia wdrożony przez firmę system zarządzania bezpieczeństwem żywności zgodny z międzynarodową normą EN ISO 22000: 2005. "Mama i ja" posiada pozytywną opinię od Centrum Zdrowia Dziecka. Produkt dostępny jest w sieciach: Real, Makro, Tesco, Kaufland, Netto, Carrefour, Selgros, Auchan, Eurosklep oraz e-sklepach dodomku.pl oraz frisco.pl

WOSANA S.A.
PRODUCENT SOKÓW, NAPOJÓW I WÓD ŹRÓDLANYCH
WOSANA SPÓŁKA AKCYJNA
z siedzibą w Andrychowie przy ul. Batorego 35a, 34-120 Andrychów
tel. 033/ 873 41 51
fax 033/ 873 41 53
e-mail: marketing@wosana.pl
www.wodadladziecka.pl