NOWOŚĆ IWOSTIN RE-LIFTIN 40+ - Wzmocniona pielęgnacja skóry dojrzałej

Autor:
Drukuj artykuł

Po 40 roku życia pojawia się coraz więcej objawów starzenia skóry związanych ze spadkiem aktywności genów odpowiedzialnych za odnowę komórek. Należą do nich m.in. pogorszenie elastyczności i jędrności, spadek nawilżenia. Aby nie tylko skóra twarzy, ale również ciała zachowała jędrność i napięcie każdego dnia, w Laboratorium Iwostin powstał Ujędrniająco-liftingujący balsam do ciała IWOSTIN RE-LIFTIN. Preparat zapobiega zmniejszeniu elastyczności skóry, jednocześnie redukując oznaki starzenia po 40. roku życia. Rezultatem takiego działania jest widoczny efekt wygładzenia i uelastycznienia już po pierwszych trzech tygodniach stosowania preparatu. Receptura produktu zawiera innowacyjne, naukowo przebadane formuły, których skuteczność i tolerancja zostały potwierdzone badaniami w polskich ośrodkach badawczych.

Preparat zawiera unikalny kompleks Re-Structure, który wzmacnia strukturę skóry, odmładzając ją od wewnątrz, skutecznie nawilża i odżywia. Uzupełnia pojawiające się wraz z wiekiem braki cennych substancji, takich jak: hialuronian sodu, ceramidy, naturalne nienasycone kwasy tłuszczowe.

W balsamie zastosowano Dermican?, peptyd nowej generacji, który aktywizuje syntezę lumikanu, substancji porządkującej strukturę włókien kolagenowych, tworzących siatkę podporową skóry.

Aby podczas codziennej pielęgnacji przeciwstarzeniowej przywrócić jędrność i napięcie skórze oraz zatrzymać wodę w naskórku i zapobiec utrwaleniu się zmarszczek, Ujędrniająco-liftingujący balsam do ciała wzbogacony został o kolagen morski, o strukturze identycznej z naturalnie występującym w skórze.

Ujędrniająco - liftingujący balsam do ciała
Redukuje oznaki starzenia, przywracając jędrność, gładkość i elastyczność skórze ciała po 40. roku życia.

Wskazania: Codzienna pielęgnacja ciała, zapewniająca skórze uczucie komfortu i nawilżenia.

Efekty stosowania*:
* Wygładzenie i uelastycznienie skóry potwierdzone przez 100% badanych
* Poprawa jędrności i naprężenia skóry, potwierdzona odpowiednio przez 83%
i 87,5% badanych
* Głębokie nawilżenie skóry potwierdzone przez 100% badanych
* Poczucie komfortu, potwierdzone przez 95,8% badanych

Substancje aktywne: kompleks Re-Structure (ceramidy, kwas hialuronowy, NNKT), Dermican?, kolagen morski, masło Shea, hialuronian sodu, minerały z wody termalnej z Iwonicza-Zdroju.

Pojemność: 200 ml, cena: 57 zł

Sposób użycia: Należy stosować 1-2 razy dziennie na osuszoną i oczyszczoną skórę ciała.