Zgłoś swoją kosmetyczkę do konkursu Miss Kosmetyczek 2014!

Autor:
Drukuj artykuł

Masz dosyć sztucznych piękności i plastikowego seksapilu? Pokaż urodę prawdziwych kobiet. Powiedz swojej ulubionej kosmetyczce o Miss Kosmetyczek 2014 i wesprzyj wydarzenie marki Clarena - bo naturalne piękno ma znaczenie.
Po raz piąty Clarena, lider polskiego rynku kosmetyki profesjonalnej, organizuje prestiżowy konkurs Miss Kosmetyczek. Wydarzenie skierowane do kobiet, które zawodowo zajmują się pielęgnacją urody nie jest typowym konkursem piękności. - To inicjatywa, która ma promować urodę i siłę zwykłych kobiet. Chcemy pokazywać nie tylko to, co na zewnątrz, ale również to, co wewnątrz. Szukamy pań, które stawiają na rozwój, promują kobiecość, edukują swoje klientki i doradzają w zakresie właściwej pielęgnacji - mówi Patricia Popławska, prezes i założycielka firmy Clarena.
Możesz decydować
W tym roku organizatorzy konkursu wprowadzili specjalną ankietę rekomendacyjną dla klientek salonów urody. Co to oznacza? Zawarte w nich opinie będą podstawą typowania pretendentek do tytułu Miss. - Ta metoda pozwala zwrócić uwagę na kluczowe aspekty pracy kosmetyczek, poznać oczekiwania pań korzystających z ich usług oraz przybliżyć sylwetki uczestniczek. Udział w konkursie nie wymaga wyglądu modelki, a obecność w plebiscycie to doskonała szansa na podszkolenie warsztatu i naukę nowych rzeczy - dodaje Patricia Popławska. Trzeba się jednak spieszyć. Zgłoszenia przyjmowane są tylko do 9 grudnia, więc czasu pozostało niewiele. Spośród otrzymanych ankiet jury wytypuje dwanaście finalistek. Panie zostaną zaproszone na specjalne zgrupowanie, podczas którego spotkają się z symbolem kobiecego sukcesu, założycielką marki Clarena - Patricią Popławską i podszkolą swój warsztat kosmetyczny w trakcie szkoleń w siedzibie firmy. Tam dowiedzą się m. in., jak wspierać swój biznes i poznają sekrety pielęgnacji urody.
Promuj kobiecość
Zdobywczyni korony Miss otrzyma wiele atrakcyjnych nagród rzeczowych oraz pakiet profesjonalnych szkoleń. Nie są to jednak najważniejsze korzyści płynące z udziału w Miss Kosmetyczek 2014. Konkurs pozwala na skuteczną promocję salonu, naturalnego piękna i potencjału Polek. To bez wątpienia wydarzenie jedyne w swoim rodzaju. Clarena, firma która od lat wspiera i promuje kobiety zawodowo zajmujące się urodą jako pierwsza wpadła na pomysł, by z ich udziałem zorganizować konkurs piękności. Zdobywczyni korony i prestiżowego tytułu Miss zostanie wyłoniona podczas uroczystej gali 19 stycznia. Wydarzenie uświetni obecność znanych gości ze świata kultury i biznesu. Nie czekaj, powiedz o konkursie swojej kosmetyczce i zawalcz o koronę dla zwykłych dziewczyn!
Szczegóły konkursu Miss Kosmetyczek 2014 oraz materiały potrzebne do zgłoszenia dostępne są na stronie: www.misskosmetyczek.pl
Harmonogram konkursu Miss Kosmetyczek 2014:
? 1 października do 9 grudnia 2013 r. - przyjmowanie zgłoszeń
? 9 do 16 grudnia 2013 r. - obrady jury
? 16 do 31 grudnia 2013 r. - poznajemy finalistki konkursu
? 5 do 8 stycznia 2014 r. - zgrupowanie dla finalistek konkursu
? 19 stycznia 2014 r. - Gala Miss Kosmetyczek 2014