Krem ochronny na wiatr i mróz SPF 20 - Emolient z wysokim filtrem UV

Autor:
Drukuj artykuł

Zimą skóra dziecka narażona jest na wiele szkodliwych czynników zewnętrznych takich jak wiatr, mróz czy promieniowanie UV. Brak odpowiedniej ochrony może spotęgować ich negatywny wpływ na jej kondycję. W takich sytuacjach pomoże krem ochronny na wiatr i mróz SPF 20. Preparat długotrwale i skutecznie chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi, nawilża ją, natłuszcza oraz łagodzi podrażnienia. Dzięki swojej formule łatwo się rozprowadza i nie pozostawia na skórze tłustego filmu. Jest pierwszym emolientem na polskim rynku z wysokim filtrem UV. Hypoalergiczny krem jest odpowiedni dla dzieci ze skórą suchą, podrażnioną i skłonną do zmian atopowych.

Krem ochronny na wiatr i mróz SPF 20 Emolium skutecznie i długotrwale chroni skórę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, odpowiednio ją natłuszcza i nawilża. Wykazuje wielopłaszczyznowe działanie:
? ochronne na poziomie bariery naskórkowej dzięki specjalnemu kompleksowi lipidowemu zawierającemu m.in. trójglicerydy kwasów tłuszczowych (kaprylowego i kaprynowego), masło shea, olej macadamia, estry kwasów tłuszczowych oliwy z oliwek, trójglicerydy oleju z kukurydzy;
? odżywiające i natłuszczające. Badania potwierdzają długotrwałe, intensywne natłuszczenie skóry, co wpływa na wzmocnienie jej naturalnej bariery lipidowej. Wysoki poziom natłuszczenia utrzymuje się powyżej 5 godzin od aplikacji kremui;
? nawilżające;
? łagodzące świąd i podrażnienia dzięki zawartości trójglicerydów oleju z kukurydzy.

Krem ochronny na wiatr i mróz SPF 20 łatwo rozprowadza się na skórze bez "ciężkiego, tłustego" filmu i ma przyjemny zapach. Preparat jest odpowiedni dla dzieci już od 6-go miesiąca życia.

Pojemność: 75 ml
Cena: 28,50 zł

Emolium jest dostępne wyłącznie w aptekach, bez recepty.