Traf z prezentem na walentynki dla Niej

Autor:
Drukuj artykuł

Walentynki to święto uwielbiane przez kobiety. W tym wyjątkowym dniu w sposób szczególny okazujemy sobie miłość i spełniamy marzenia najbliższej osoby. Jeśli chcesz, aby prezent zaskoczył wybrankę Twojego serca i pokazał jak wielkim uczuciem ją darzysz, dopasuj go do charakteru i osobowości ukochanej. Agito.pl przedstawia propozycje upominków, które trafią nawet w najbardziej wyrafinowane kobiece gusta.

Rozważna i romantyczna
Kobieta romantyczna, to najczęściej osoba uczuciowa i wrażliwa. Doskonałą propozycją dla pań o łagodnym charakterze będą delikatne perfumy, o słodkim, kwiatowym zapachu, które idealnie podkreślą jej eteryczny styl. Jeśli zdecydujesz się na wybór biżuterii, przyjrzyj się temu co nosi Twoja partnerka. Z reguły, mało co cieszy kobiety tak, jak subtelne błyskotki: bransoletka, kolczyki czy stylowy zegarek. Świetnym prezentem może okazać się też ciekawa książka, czy relaksacyjny olejek do kąpieli. Dla uwiecznienia wspólnych chwil numerem jeden okaże się aparat cyfrowy. Wspólne zdjęcia to przecież pamiątka na całe życie!

Elegancka dama
Kobieta elegancka to osoba z klasą i stylem, która dba o swój perfekcyjny wygląd. Lubi podkreślać swoje atuty, jednak nigdy nie robi tego w wyzywający sposób. Codziennie stosuje nienaganny makijaż i idealną fryzurę. Jej znakiem rozpoznawczym jest zapach - zauważalny, uwodzicielski, ale nie nachalny. Najlepszym prezentem dla pań lubiących elegancję okażą się perfumy, podkreślające ich kobiecość i indywidualny charakter. Trafionym upominkiem będą z pewnością kolejne, piękne buty. Możesz być pewny, że Twoja partnerka doceni, gdy sprezentujesz jej coś praktycznego - urządzenie do pielęgnacji, czy ulubione kosmetyki do makijażu.

Typowa sportsmenka
Dla sportsmenki, aktywność fizyczna to - zaraz po ukochanym - druga największa miłość! Fitness, jogging, regularne wizyty na siłowni są niczym narkotyk, bez którego ciężko przetrwać kolejny dzień. Dla Pań lubiących sport proponujemy domowe narzędzia do ćwiczeń, na przykład nieduży stepper, który zmieści się w każdym pokoju albo nowe buty sportowe. Aktywne kobiety z pewnością ucieszą się też z gadżetów, które usprawniają codzienne treningi - stylowego pulsometra, inteligentnej wagi z funkcją analizy składu ciała, czy specjalnych słuchawek do słuchania muzyki w czasie ćwiczeń. Jeśli chcesz kupić perfumy, wypróbuj te o świeżym aromacie lub zapach typu unisex. A jeżeli Twoja ukochana jest dodatkowo fanką multimedialnej rozrywki, poważnie zastanów się nad sprezentowaniem jej konsoli do grania z grą sportową wykorzystującą czujnik ruchu. Połączy to co najlepsze: rozrywkę i sport. Co więcej, będziecie mogli z niej korzystać także we dwoje.

Zwariowana gadżeciara
Okazuje się, że gażdzety to nie tylko domena mężczyzn! Kobiety także mają dużą słabość do nowinek technologicznych. W przeciwieństwie do panów, gażdżeciary przywiązują szczególną uwagę nie tylko do parametrów technicznych, ale także do wyglądu danego produktu. Kolejnym ważnym aspektem jest jego funkcjonalność. Warto o tym pamiętać wybierając prezent dla ukochanej. Idealną propozycją spełniające te kryteria będzie nowoczesny i wielofunkcyjny tablet, najnowszy smartfon, czy bezprzewodowe słuchawki. Jeśli zdecydujesz się na bardziej tradycyjny prezent - biżuterię lub zegarek - postaw na design.