UNIQUE - nowa marka do pielegnacji włosów

Autor: Cedrynek Cedrynek
Drukuj artykuł

Jeśli poszukujecie w pełni przyjaznych włosom inspiracji, a nie słyszeliście jeszcze o nowych, organicznych kosmetykach UNIQUE, właśnie nadarza się okazja, aby je poznać.

Kosmetyki UNIQUE pochodzą z Danii, wytwarzane są z miłością, pasją oraz podejściem etycznym. Firma jest jak najbardziej przyjazna dla środowiska, jednocześnie na bieżąco wdraża nowe procesy w celu ciągłego doskonalenia. W miarę możliwości stara się wykorzystywać ekoskładniki z innych produkcji. Ekologiczna serwatka pochodzi z ekoprodukcji serów, wody kwiatowe pochodzą z ekstraktów olejków esencjonalnych, a organiczny esencjonalny olejek pomarańczowy pochodzi z produkcji soków. Ten sposób pozyskiwania nie wymaga dalszej gleby pod uprawę tych składników.

Kosmetyki naturalne UNIQUE oraz składniki są zatwierdzone przez francuską instytucję certyfikującą ECOCERT.

Większość produktów zawiera minimum 20% składników fair trade. UNIQUE stosuje wyłącznie składniki certyfikowane przez znane organizacje, jak na przykład Fair for Life. Firma wspiera projekt w afrykańskiej Ghanie, gdzie kupuje masło bambuckie oraz w Południowej Ameryce, skąd sprowadza aloe vera.

Proponujemy w szczególności:

Odżywka Leave-in
Jest to bardzo skuteczna odżywka, która wzmacnia włosy, rewitalizuje i poprawia kondycję włosów. Równocześnie zapobiega wyblaknięciu kolorów spowodowanym wysokimi temperaturami. Za pomocą tej odżywki loki staną się doskonale elastyczne. Niskie pH w kombinacji z organicznymi białkami z duńskiego mleka zapewnią poszczególnym pasemkom włosów ochronę przed uszkodzeniem zewnętrznym. Dzięki tym właściwościom odżywka jest zalecana do włosów po procedurze chemicznej. Odżywka UNIQUE Leave-in nadaje włosom nie tylko miękkość, ale również zdrowszy wygląd.


- proteiny nawilżą i wzmocnią Twoje włosy
- olejki odżywcze usuną problemy ze skrętem włosów
- odżywka chroni przed wyblaknięciem kolorów spowodowanym wysokimi temperaturami
- powoduje, że włosy są zdrowsze i dobrze się układająSzampon do włosów farbowanych
Jest to pielęgnacyjno-wzmacniający, luksusowy szampon do włosów farbowanych z wyjątkową nutą zapachową bławatka. Zawiera komplet naturalnych składników pochodzenia roślinnego, które poprawiają kondycję włosów i zapobiegają zmianie koloru, spowodowanej nadmiernym wysuszaniem podczas wysokich temperatur. Zawiera wrzos organiczny, który zapewnia długotrwały, intensywny blask i powoduje, że włosy są piękne, miękkie i dobrze poddają się dalszej stylizacji. Odnawia naturalną równowagę nawilżenia włosów. Idealny do włosów farbowanych, po zabiegach chemicznych oraz suchych.


- luksusowa pianka działa kojąco na włosy suche oraz włosy poddawane zabiegom chemicznym
- chroni włosy przed wyblaknięciem farby
- zwiększa blask włosów
- nadaje włosom witalność
- regeneruje naturalną równowagę nawilżenia włosówSzampon dla dzieci
Jest to luksusowy nie perfumowany szampon dla naszych milusińskich, którzy zasługują na wyjątkową pielęgnację. Łagodny, certyfikowany organiczny szampon dla dzieci, jest idealny dla zdrowego rozwoju włosów dziecka. Bardzo dobrze się pieni i powoduje, że dziecięce włosy są jedwabiście miękkie i aksamitnie delikatne. Specjalna receptura jest przeznaczona do mycia dziecięcych włosów i pielęgnacji delikatnej skóry głowy. Dokładnie lecz delikatnie myje i powoduje, że włosy są puszyste, miękkie i lśniące. Nie podrażnia naskórka. Szampon dla dzieci zawiera organiczne białka z duńskiego mleka, oraz BIO i fair trade Aloe Vera. Jest przeznaczony również dla osób dorosłych z wrażliwą skórą. Szampon dla dzieci UNIQUE jest przeznaczony do codziennego stosowania.


Więcej znajdziecie na cedrynek.pl

Jesteśmy pewni, że zdobędą Państwa zaufanie.