Wiosenne nowości Iwostin - Ochronny dezodorant do stóp Iwostin Propodia

Autor:
Drukuj artykuł

Nadchodzący małymi krokami sezon letni, stawia przed nami konkretne wyzwania pielęgnacyjne. Przede wszystkim należy zadbać o skórę twarzy i ciała, która w ostatnich jesienno-zimowych miesiącach przeszła prawdziwą próbę. Ponadto to dobry czas żeby pomyśleć o potrzebach pielęgnacyjnych skóry, aby wraz z nadejściem pełni sezonu letniego cieszyć się zdrowym i pięknym wyglądem. Wychodząc naprzeciw tym wyzwaniom w Laboratorium Iwostin przygotowane zostały nowe preparaty.

Aby przed nadejściem lata nasze stopy prezentowały się nieskazitelnie i w dobrej formie przetrwały nadchodzący sezon, należy odpowiednio o nie zadbać. Już teraz rozpocznijmy regularne złuszczanie naskórka a latem pamiętajmy o codziennym zapobieganiu otarciom i poceniu stóp. Właściwą pielęgnację zapewnią specjalistyczne preparaty marki Iwostin Propodia: Aktywny krem na zrogowacenia oraz Codzienny spray ochronny do stóp. Poprzez zmiękczenie naskórka i ograniczanie wydzielania potu, pozostawiają skórę optymalnie nawilżoną, odporną na powstawanie przykrego zapachu, zakażenia bakteryjne oraz zrogowacenia.

Ochronny dezodorant do stóp Iwostin Propodia
Pomaga w zachowaniu odpowiedniej higieny i pielęgnacji skóry stóp każdego dnia. Receptura produktu powstała w oparciu o cenione przez lekarzy dermatologów wyselekcjonowane substancje aktywne (sól aluminium, Hydagen? C.A.T., Origanol?), dzięki którym preparat działa wielopłaszczyznowo:
* ogranicza wydzielanie potu,
* hamuje powstawanie przykrego zapachu,
* zapobiega rozwojowi grzybów i bakterii,
* zmniejsza ryzyko wystąpienia odcisków i odparzeń.
Pojemność: 150 ml
Cena: 18 zł