Perwoll kreuje trendy na wiosnę!

Autor:
Drukuj artykuł

Za nami warsztaty wizerunkowe z marką Perwoll, które odbyły się 30 marca w Poznań City Center. Prezentacje stylizacji, wyniki konkursu i wiele innych atrakcji wzbudziły mnóstwo pozytywnych emocji - a wszystko to z Mają Sablewską, znanym autorytetem w świecie mody, oraz marką Perwoll w rolach głównych!

Całodniowe warsztaty marki Perwoll cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Ambasadorka marki Perwoll, Maja Sablewska udzielała porad wizerunkowych, a podczas wywiadu zdradzała tajemnice dotyczące skutecznego budowania wizerunku oraz sposobów jak z produktami Perwoll utrzymać nasze ubrania w świetnej "formie" .

Wśród wielu innych atrakcji uczestniczki spotkania mogły zapoznać się nową, ulepszoną formułą produktów Perwoll, która została wprowadzona w marcu. Na stoisku marki można było pobrać próbki nowego produktu oraz zasięgnąć porad dotyczących prania. Nowa, najlepsza w historii formuła Perwoll aktywnie chroni kolory, co oznacza, że nie tylko przeciwdziała utracie kolorów, ale również pozwala odzyskać kolory już utracone. Efekt odnowy kolorów jest widoczny już po kilku praniach! Wygładzając włókna, nowy Perwoll sprawia, że barwy optymalnie odbijają światło i stają się intensywniejsze. Uczestniczki spotkania były zachwycone faktem, że ich ubrania będą mogły utrzymać, a nawet odzyskać tak wyraziste kolory!

W drugiej części na scenie prezentowały się zwyciężczynie konkursu ogłoszonego wcześniej na stronie Rossnet.pl Główną wygraną były karty podarunkowe do wykorzystania na wspólnych zakupach z Mają Sablewską o wartości 1500 zł! Panie prezentowały się w zakupionych ubraniach, a ambasadorka marki Perwoll omawiała wybrane stylizacje. Wspaniała zabawa trwała do samego wieczora, a miłośniczki mody wyniosły ze spotkania mnóstwo nowych wiosennych inspiracji.Warianty, które zostały wzbogacone o nowe, lepsze formuły to:

- Perwoll Kolor z Efektem Odnawiania Koloru - sprawia, że ubrania zatrzymują intensywne kolory, dzięki czemu przez długi czas wyglądają jak nowe.

- Perwoll Black z Efektem Odnawiania Czerni - produkt pozwala zatrzymać czarnym i ciemnym ubraniom intensywne kolory.

- Perwoll White z Efektem Odnawiania Bieli - produkt chroni białe ubrania przed utratą jasnego blasku, gwarantując, że będą wyglądały jak nowe.