MASMI COMBO PACK zestaw do higieny intymnej dla pań 100% naturalnej bawełny

Autor: Beata Florek
Drukuj artykuł

Zestaw Masmi Combo Pack jest bardzo poręczny, dyskretny, idealny do damskiej torebki. Świetnie sprawdzi się na co dzień - w pracy, szkole, na spotkaniach oraz w czasie wakacyjnych podróży. W skład zestawu wchodzą Tampony Regular - 12 szt (bez aplikatora) i Wkładki higieniczne do stringów - 12 szt. Tampony oraz wkładki powstały ze 100% certyfikowanej bawełny organicznej. Bawełna używana do produkcji wyrobów MASMI jest bielona (oczyszczona ) bez użycia chloru (TCF). Zestaw MASMI jest naturalny, certyfikowany, odpowiedni także dla wegan. Do nabycia w aptekach.
Tampony Regular (bez aplikatora) - w zestawie 12 szt. - wykonane w całości ze 100% certyfikowanej bawełny organicznej, hypoalergiczne. Nie wywołują podrażnień i alergii, wysoce chłonne. Zapewniają długotrwałą ochronę. Dzięki specjalnej osłonie bezpieczeństwa obejmującej wkład chłonny, usuwanie tamponu odbywa się bezpiecznie, bez pozostawienia włókien na ścianach pochwy. Sznureczek do usunięcia tamponu mocowany jest bezpośrednio do wkładu nieabsorbującego - dla bezpieczniejszego usunięcia tamponu.
o Pakowane indywidualnie, co ułatwia przenoszenie i aplikacje.
o W 100% ulegające biodegradacji.
o Pochłanialność : 6-9g
Wkładki higieniczne do stringów - w zestawie 12 szt. - podobnie jak tampony, w całości wykonane ze 100% certyfikowanej bawełny organicznej, włącznie z wkładem pochłaniającym. Na zewnętrznej powłoce wkładek odnajdziemy "specjalny przeplot", który zapobiega przyklejaniu się do skóry włókien bawełny z wkładki.
Produkt zapewnia doskonałą wentylację skóry, dzięki zastosowaniu w całym produkcie 100% certyfikowanej bawełny organicznej.
o ultra cienke, anatomiczny kształt dopasowany do stringów, wysoce chłonne.
o hypoalergiczne dla zmniejszenia ryzyka podrażnień i alergii.
o zapewniają długotrwałą i komfortową ochronę.
o w 100% ulegające biodegradacji
o pakowane indywidualnie - co ułatwia przenoszenie i aplikacje
Tampony i wkładki MASMI COMBO PACK nie zawierają :
o perfum
o superabsorbentów w postaci proszków i pudrów, pulpy celulozowej
o wiskozy / Rayon
o celulozy
o plastiku
o chloru
o dioksyn
Skład: 100% naturalnej bawełny.
ZESTAW MASMI COMBO PACK NALEŻY SZUKAĆ W APTEKACH NA TERENIE CAŁEGO KRAJU. Dystrybutorem zestawu jest firma www.bio-beauty.pl
Produkty Masmi posiadają certyfikat ICEA (Environmental and Ethical Certification Institute) Nr 2010-009 and GOTS (Global Organic Standard). Wyprodukowane w Hiszpani.Producent: MASMI (marka hiszpańska)
Cena detaliczna: ok. 22 zł
Dystrybutor: www.bio-beauty.pl
Zestaw dostępny w aptekach.